NewsySyn milionerów na komunię dostanie BMW. Już w maju zasiądzie za kierownicą

Syn milionerów na komunię dostanie BMW. Już w maju zasiądzie za kierownicą

Krzysztof, Maja, Krzysztof junior Rutkowski
Krzysztof, Maja, Krzysztof junior Rutkowski
Źródło zdjęć: © Instagram

Syn Krzysztofa Rutkowskiego nie ogranicza się w marzeniach. Poprosił tatę o BMW!

Krzysztof junior Rutkowski w maju przystąpi do pierwszej komunii świętej. Jak wiadomo, tego dnia dzieci liczą na prezenty. Syn Rutkowskich już wie, co chciałby dostać. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Syn Krzysztofa Rutkowskiego marzy o BMW

Rodzina Rutkowskich lubi obnosić się swoim bogactwem. Jakiś czas temu znany detektyw dumnie pokazywał swojego rolexa. Nie przeszły bez echa także urodziny Krzysztofa Juniora, które były wyprawione wyjątkowo hucznie. Teraz młody Rutkowski szykuje się do komunii. W rozmowie z portalem ShowNews zdradził, co jest jego wymarzonym prezentem. 

Jak się okazuje, Krzysztof Rutkowski junior pasjonuje się motoryzacją. Jego rodzice starają się spełniać jego marzenia i dbać o to, aby niczego mu nie brakowało. 10-latek już niedługo zasiądzie za sterami upragnionego BMW.

Krzysztof Rutkowski kupi synowi auto

Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja rozpieszczają syna do granic możliwości. Zgodnie z prośbą chłopca, tata obiecał kupić mu BMW. Krzysztof Junior w rozmowie z ShowNews przekazał też, że to wspólne podróże z tatą zaraziły go pasją do motoryzacji.  

- Zobaczyłem dziewięciolatka, który driftuje. Zadzwoniłem do taty i powiedziałem, że chciałbym BMW E36. Powiedział, że kupi mi go na komunię i tak się zaczęło - powiedział Krzysztof junior.

Młody Rutkowski ma driftować na torze, razem z instrutorem, w kontrolowanych warunkach. 

Na komunii Krzysztofa juniora będzie 200 osób

Rutkowscy zdążyli już zaplanować całą uroczystość.

- Komunia Krzysztofa juniora odbędzie się w hotelu, w takim centrum konferencyjnym niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Będzie około dwustu gości, może nawet więcej, bo sala jest zarezerwowana na czterysta osób. Na razie jestem od miesiąca za granicą, jak wrócę w przyszłym tygodniu, to zajmę się przygotowaniami - zdradziła w wywiadzie dla ShowNews Maja Rutkowski.

Krzysztof junior Rutkowski przy Mercedesie
Krzysztof junior Rutkowski przy Mercedesie© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także