ExclusiveSylwia Madeńska o sądowej batalii z Mikołajem Jędruszczakiem: "Nie chcę żeby mnie kojarzono z tym człowiekiem". Nie widać końca... [WIDEO]

Sylwia Madeńska o sądowej batalii z Mikołajem Jędruszczakiem: "Nie chcę żeby mnie kojarzono z tym człowiekiem". Nie widać końca... [WIDEO]

Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska
21.06.2023 05:00

Sylwia Madeńska razem z Mikołajem Jędruszczakiem wygrała pierwszą edycję Love Island. Połączyło ich uczucie, a po zakończeniu randkowego show kontynuowali znajomość.

Wystąpili nawet w Tańcu z Gwiazdami, gdzie Sylwia wzięła na siebie rolę trenerki, jednak już w trakcie trwania show rozstali się. Pomimo tego zdecydowali się kontynuować udział w formacie, żeby nie rozczarować swoich fanów.

Po programie zrobiło się o nich ponownie głośno przez ogromną aferę o suczkę imieniem Oreo. Sylwia oskarżyła Mikołaja o to, że ukradł jej pieska. Sprawa miała finał w sądzie. Na jakim jest etapie?

Sylwia Madeńska o szczegółach batalii sądowej z Mikołajem Jędruszczakiem

Sylwia Madeńska o sądowej batalii z Mikołajem Jędruszczakiem. Na jakim etapie jest sprawa?

Na tym samym, co parę miesięcy temu. Sądy w Polsce działają bardzo długo i czekam na informacje. Jestem w stałym kontakcie ze swoją prawniczką i jak będą jakieś ruchy w aktach, to pewnie zostanę poinformowana. Nie ukrywam, że chciałabym, aby się skończyło, aby już mnie nie kojarzono z tym człowiekiem. Czekamy.

Co z ugodą?

Zaraz we wrześniu będą dwa lata, jak nie mamy ze sobą kontaktu. Gdyby ten człowiek chciał ugody, chciałby przestać działać, to by się po prostu odezwał, a my nie mamy ze sobą żadnego kontaktu.

Co wy na to?

Sylwia Madeńska - Event firmy kosmetycznej (fot. AKPA)
Sylwia Madeńska - Event firmy kosmetycznej (fot. AKPA)
Madenska Sylwia 2022-11-14
Madenska Sylwia 2022-11-14
Sylwia Madeńska  - finał Hell's Kitchen 7
Sylwia Madeńska - finał Hell's Kitchen 7
Sylwia Madeńska - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023
Sylwia Madeńska - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także