Przyjaciółki odcinek 65 ONLINE za darmo!

Przyjaciółki 6, Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska)

Przyjaciółki 6, Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), fot. Facebook.com

Następny odcinek ”Przyjaciółek” już w czwartek 17.09.2015, ale niecierpliwi mogą zobaczyć 65 odcinek ”Przyjaciółek” w Internecie! Najnowsze odcinki ”Przyjaciółek” już są dostępne w sieci.

TUTAJ znajdziesz 65 odcinek ”Przyjaciółek” ONLINE

Co wydarzy się w 65 odcinku ”Przyjaciółek”?

Przyjaciółki odwiedzają Patrycję (Joanna Liszowska) w szpitalu. Kochan jest szczęśliwa, że jej syn przyszedł na świat cały i zdrowy. W 65 odcinku ”Przyjaciółek” Patrycja pierwszy raz może wziąć Mikołaja na ręce.

Zuza (Anita Sokołowska) towarzyszy Dagmarowi (Marcin Korcz) w czasie pozowania do aktu. Kate (Ilona Lewandowska) jest zachwycona ciałem nowo poznanego kolegi.

W tym samym odcinku ”Przyjaciółek” Paweł (Bartek Kasprzykowski) dowiaduje się o włamaniu do domu Anki (Magdalena Stużyńska) i przeprasza, że ukrył u niej kopertę z pieniędzmi. Po kłótni Strzelecka wypędza byłego męża z domu. Córka Anki postanawia ją zeswatać z ojcem koleżanki… Leszek (Przemysław Sadowski) zrobi na rozwódce dobre wrażenie?

Przyjaciółki” odcinek 65 już w czwartek 17.09.2015 o godzinie 21:05 na antenie Polsatu

Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha, Przyjaciółki

Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha, Przyjaciółki


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×