Szukaj

Odeszła z “M jak miłość” i od razu ścięła włosy! Producenci serialu nie pozwalali jej nawet na zmianę fryzury!

Joanna Sydor w M jak miłość grała od 2003 roku, a jej postać zniknęła, by powrócić po latach. Teresa od dwóch lat znów pojawiała się na antenie telewizyjnej Dwójki, aż do teraz… Po odejściu z serialu gwiazda błyskawicznie zmieniła fryzurę.
Adriana Kalska, Joanna Kuberska, Joanna Sydor

Joanna Sydor w M jak miłość wcielała się w rolę Teresy Jakubczyk, byłej narzeczonej Pawła (Rafał Mroczek). Wróciła po wielu latach nieobecności, spotkała się z byłym kochankiem i zamieszała w głowie Adamowi (Jacek Kopczyński). Jej wątek spadł jednak na dalszy plan. Wydawało się, że aktorka pojawi się jeszcze w serialu, ale właśnie w nietypowy sposób poinformowała o swoim odejściu.

Od zawsze miałam długie włosy. Tak miało być i tyle. Pierwsze cięcie, z duszą na ramieniu, po 30! Dzisiaj mogę szaleć, oczywiście jeśli nie mam zobowiązań produkcyjnych w filmie czy serialu. Teraz nie mam…hmmmm.. więc ciachnęłam! Jak będę chciała długie to odrosną, a teraz chcę tak – napisała na swoim Instagramie publikując zdjęcie w nowej, krótszej fryzurze.

Nie jest przecież tajemnicą, że aktorzy podpisując umowę z produkcją serialu automatycznie zobowiązują się konsultować z nimi wszystkie zmiany wyglądu, a te radykalne są surowo zabronione. Chodzi o to, żeby konsekwentnie kreować postać o określonym wyglądzie. Radykalne cięcia, czy farbowanie nie wchodzi więc w grę.

Joanna Sydor najwyraźniej nie pojawi się więc w nowym sezonie M jak miłość. Aktorka najwyraźniej odetchnęła jednak z ulgą. W końcu może zaszaleć u fryzjera!

Zobacz: Wojna gwiazd “M jak miłość”? Jest oficjalny komentarz w sprawie konfliktu Dominiki Ostałowskiej i Joanny Sydor. Raczej nie uciszy plotek

Zobacz: Aż osiem serialowych gwiazd w tym roku zostanie mamami! Kto oprócz Joanny Moro, Agnieszki Kaczorowskiej i Kasi Warnke spodziewa się dziecka?

Zobacz: Producenci “M jak miłość” zniszczyli pamiątkę po Lucjanie. Szokującego posunięcia twórców serialu nie spodziewała się nawet Teresa Lipowska


Joanna Sydor

Joanna Sydor

Joanna Sydor – M jak miłość, 18 urodziny

Joanna Sydor – M jak miłość, 18 urodziny

Joanna Sydor

Fotografia: ONS

Joanna Sydor

Joanna Sydor

Joanna Sydor, Tomasz Oświeciński, Adriana Kalska, Joanna Kuberska

Joanna Sydor, Tomasz Oświeciński, Adriana Kalska, Joanna Kuberska

Joanna Sydor

Joanna Sydor

Joanna Sydor, fot. Instagram

Joanna Sydor, fot. Instagram

Joanna Sydor, fot. Instagram

Czy oglądasz “M jak miłość”?

×