NewsySandra Kubicka pokazała bliznę po cesarce. Internauci oburzeni znikającymi komentarzami

Sandra Kubicka pokazała bliznę po cesarce. Internauci oburzeni znikającymi komentarzami

Sandra Kubicka pokazała bliznę po cesarskim cięciu
Sandra Kubicka pokazała bliznę po cesarskim cięciu
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

12.06.2024 16:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sandra Kubicka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Kobieta nie ukrywa, że Leonard przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie i chętnie uświadamia swoje fanki, jak wygląda ciało kobiety po takim zabiegu. Część internautek jest oburzona, bo niektóre komentarze znikają z profilu.

Dla Sandry Kubickiej nie ma tematów tabu. Nie zamierza udawać, że wysypia się, mając noworodka w domu. Po porodzie postanowiła pokazywać, jak zmieniło się jej ciało. Celebrytka nie ma oporów przed pokazywaniem się w poporodowych majtkach. Nie wstydzi się także swojej blizny po cesarce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sandra Kubicka urodziła przez cesarskie cięcie

Celebrytka nie ukrywa, że jej synek postanowił przyjść na świat nieco za wcześnie, przez co musiała go urodzić poprzez cesarskie cięcie. Nie wszyscy uważają jednak tę procedurę medyczną za poród i dają temu wyraz w komentarzach na profilu modelki. Ta postanowiła w odpowiedzi zamieścić nagranie z odprawiania zaklęć nad nieuprzejmą internautką.

"Niech franca zaklinuje się w kiblu" - to tylko część zaklęcia, którym uraczyła ją Sandra Kubicka, reszta słów z nagrania nie nadaje się do publikacji.

Porady Sandry Kubickiej

Celebrytka opublikowała na swoim profilu post we współpracy z fizjoterapeutką uroginekologiczną. Specjalistka opisywała w nim kwestie związane z przygotowaniem do cesarskiego cięcia i dochodzeniem do siebie po operacji. W poście użyto czarno-białego zdjęcia blizny Sandry Kubickiej.

Poniżej internautki dały wyraz swoim odczuciom po publikacji tego posta. Co ciekawe, kilka z nich zwróciło uwagę na kasowanie niektórych komentarzy.

  • Ja jestem po cesarce. Nie miałam żadnej fizjoterapii. Blizna po CC mało widoczna.
  • Nie. Nie warto. Warto, normalnie urodzić pomimo wszystko.
  • Straszne wymysły na wszystkim teraz robią kasę.
  • Ktoś tu kasuje chyba negatywne komentarze, przed chwilą go czytałam i nagle go nie ma. Niby możemy mieć swoją opinie, ale jednak nie do końca. Zepsuty jest niestety ten Instagram…
  • Tak bardzo szczery komentarz usunięty, bo Pani Sandrusia się obrazi? - zauważają internautki.


Sandra Kubicka pokazała bliznę po cesarce
Sandra Kubicka pokazała bliznę po cesarce© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także