NewsyKiedy Różowa Pantera to za mało, wchodzi Radosław Majdan, cały w centki. Tak prezentował się na Gali Mistrzów Sportu

Kiedy Różowa Pantera to za mało, wchodzi Radosław Majdan, cały w centki. Tak prezentował się na Gali Mistrzów Sportu

Radosław Majdan
Radosław Majdan
06.01.2024 20:29

Radosław Majdan to nie tylko były sportowiec, piłkarz i reprezentant Polski. Kiedy zakończył karierę sportową, stał się komentatorem i ekspertem.

Gala Mistrzów Sportu

Już 89 raz "Przegląd Sportowy" organizuje plebiscyt na najlepszego sportowca roku. To jednak nie wszystko. Poza najlepszym z najlepszych jest jeszcze kilka kategorii dodatkowych. Trener Roku, Drużyna Roku, Sportowe Wydarzenie Roku czy Superczempion, a także Nadzieja Olimpijska Paryż 2024 - tu jeszcze jest szansa do zdobycia wyróżnień.

Rok 2023 obfitował w niezwykle wzruszające wydarzenia sportowe. Polacy triumfowali w Lidze Narodów i na Mistrzostwach Świata w siatkówce, zdobywając złote medale i awansując na Igrzyska Olimpijska. Dlatego Trenerem Roku został Nicola Grbi, a Drużyną Roku została drużyna siatkarska mężczyzn.

Radosław Majdan na Gali Mistrzów Sportu

Były sportowiec nie mógł odpuścić sobie pojawienia się na Gali Mistrzów Sportu. Radek  pojawił się w zupełnie innym wydaniu, niż pozostali goście. W przeciwieństwie do pozostałych mężczyzn, którzy założyli klasyczne, ciemne garnitury, były piłkarz wskoczył w dopasowaną do sylwetki, czerwoną marynarkę w czarne cętki.

Trzeba przyznać, że Radosław Majdan prezentował się wyjątkowo stylowo. Czarne spodnie i muszka, które dobrał do marynarki, nie odwracały od niej uwagi. Majdan nie był "Różową Panterą", ale czerwoną panterą tego wieczoru.

Podobał się Wam jego look?

  • Radosław Majdan oddał głos w wyborach (fot. Instagram)
  • Radosław Majdan
  • Radosław Majdan pokazał, jak jego syn poszedł do przedszkola (fot. Instagram)
  • Radosław Majdan
  • Radosław Majdan pokazał Małgozatę Rozenek bez makijażu
  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w przebraniach (fot. Instagram)
  • Radosław Majdan
[1/7] Radosław Majdan oddał głos w wyborach (fot. Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także