NewsyPrzemek Kossakowski znowu na ekranie. Wraca do telewizji? "Dawno nas tu nie było"

Przemek Kossakowski znowu na ekranie. Wraca do telewizji? "Dawno nas tu nie było"

Przemek Kossakowski
Przemek Kossakowski

07.01.2024 18:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przemek Kossakowski zyskał dużą popularność dzięki programom podróżniczym, w których często stawiał przed sobą ekstremalne wyzwania. Formaty takie jak "Kossakowski. Szósty zmysł" i "Kossakowski. Inicjacja" przykuwały widzów przed ekrany. W 2020 roku mogliśmy oglądać go w świetnie przyjętym "Down The Road. Zespół w trasie", dwa lata później prowadził z Barbarą Kurdej-Szatan "Project Cupid". Fani jednak niecierpliwie czekają na moment, w którym powróci do swojej serii reportaży podróżniczych. Nadzieje odżyły, kiedy w sobotę 7 stycznia pojawił się w "Dzień Dobry TVN".

Przemek Kossakowski w "Dzień Dobry TVN". Opowiedział o ważnej inicjatywie

Przemek Kossakowski pojawił się w "Dzień Dobry TVN" aby opowiedzieć o inicjatywie na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Były mąż Martyny Wojciechowskiej zaangażował się w powstanie wyjątkowego kalendarza.

Dawno nas tu nie było, ale w dobrej sprawie i swoim towarzystwie stawimy się wszędzie i zawsze. Za chwilę w studiu "Dzień Dobry TVN" wraz z Kubą i Michałem opowiemy o projekcie charytatywnego kalendarza Fundacji "Ja Też" - poinformował na swoim profilu na Instagramie.

Fani Przemysława byli zachwyceni jego inicjatywą i faktem, że pojawił się w mediach. W komentarzach namawiano go, żeby na stałe wrócił do telewizji, w której świetnie się odnajdował.

Jak zawsze dobrze było posłuchać ciekawych ludzi, wracaj do mediów na stałe (...) Miło było was zobaczyć (...) Miło was zobaczyć chłopaki, super rozmowa w "Dzień Dobry TVN" - czytamy.

Wiele osób wiąże zniknięcie Kossakowskiego z TVN z jego rozwodem z jedną z największych gwiazd stacji, Martyną Wojciechowską. Niestety Przemek nie zdradził, czy regularnie będzie pojawiał się na ekranach.

Przemek Kossakowski pojawił się w telewizji. Zniknął z mediów po rozwodzie z Martyną Wojciechowską

Przemek Kossakowski jako gospodarz "Down The Road. Zespół w trasie", w którym podróżował z osobami z zespołem Downa, poradził sobie świetnie. Za program odebrał między innymi Telekamerę 2021 dla osobowości telewizyjnej. Nie brakuje opinii, że z mediów zniknął po głośnym rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Podróżnicy pobrali się w październiku 2020 roku, ale ich małżeństwo nie przetrwało nawet roku. W lipcu 2021 sfinalizowali rozwód. Podróżniczka nie ukrywała, że ślubu nie zalicza do swoich najlepszych decyzji.

Byłam żoną przez trzy miesiące, więc mogę powiedzieć, że prawie się to nie liczy. Nawet małżeństwo mi nie wyszło. Jestem w dobrym miejscu i nie tracę wiary w miłość. Między kobietą a mężczyzną, między mężczyzną a mężczyzną. Między osobami, które określają się jako interpłciowe. Wierzę po prostu w miłość i nigdy w to nie zwątpię — mówiła podczas festiwalu Pol'and'Rock.

Widzowie z pewnością chętnie zobaczyliby oboje byłych małżonków w programach TVN.

Przemek Kossakowski
Przemek Kossakowski
Przemek Kossakowski - spotkanie z twórcami programu Project Cupid
Przemek Kossakowski - spotkanie z twórcami programu Project Cupid
Przemek Kossakowski w Albanii
Przemek Kossakowski w Albanii
Przemek Kossakowski
Przemek Kossakowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także