NewsyDzisiaj jest największym ciachem na Instagramie, a rok temu? Co za niezwykła metamorfoza

Dzisiaj jest największym ciachem na Instagramie, a rok temu? Co za niezwykła metamorfoza

Jakub Kucner
Jakub Kucner
Natalia Brzostowska

03.02.2016 23:15, aktual.: 03.02.2016 23:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakub Kucner był zeszłorocznym kandydatem do tytułu Mistera Polski. Ostatecznie konkurs wygrał Rafał Jonkisz i to on został następcą Rafała Maślaka. Jakub pochodzi z Poznania, ale kilka dni temu postanowił przeprowadzić się do Warszawy i zamieszkał razem z aktualnym Misterem Polski. 

Niedawno jeden z portali ogłosił Jakuba Kucnera największym ciachem polskiego Instagrama. Coś w tym jest, ponieważ jego profil obserwuje już ponad 14 tysięcy aktywnych fanów, a licznik ciągle rośnie. Okazuje się, że Jakub nie od początku był wyglądał jak gwiazda Hollwyood. Na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciem z przeszłości, które jest dowodem na to, jak dążył do doskonałości:

Na zdjęciu, dowód tego, to że jak się chce to można osiągnąć bardzo dużo. Jeżeli ma się motywację i chęci to nie ma rzeczy nie możliwych, jakiś czas temu wyglądałem o 10 kg inaczej. Ale dzięki pozytywnemu nastawieniu i uporowi w walce o swoje, udało mi się osiągnąć to co chciałem.  

Zdjęcie miało swoje drugie - motywacyjne dno:

Jak wiecie nie dawno przeprowadziłem się do Warszawy, i będę także zajmował się fitnessem, a przede wszystkim treningami personalnymi oraz prowadzeniem bloga na temat zdrowego stylu życia.  Jeżeli będziecie chcieli skorzystać z treningów lub porad na temat tego jak żyć zdrowo piszcie do mnie na Fb lub Instagramie. (...) Może to właśnie ja pomogę Ci odmienić Twoje życie ???

Są jacyś chętni? Warto brać los w swoje ręce. Dodatkowo trening z takim przystojniakiem to podwójna przyjemność :)

Jakub Kucner - trener personalny
Jakub Kucner - trener personalny
Jakub Kucner - nr 2 - Mister Polski 2015
Jakub Kucner - nr 2 - Mister Polski 2015
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także