NewsyPartner George'a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! "Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało"

Partner George'a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! "Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało"

Fadi Fawaz o śmierci George'a Michaela
Fadi Fawaz o śmierci George'a Michaela
Ania Mirgos
12.02.2017 09:21, aktualizacja: 12.02.2017 11:38

Mimo, że George Michael zmarł pod koniec zeszłego roku to nadal nieznana jest data jego pogrzebu. Nadal trwają badania toksykologiczne zlecone przez prokuraturę, ponieważ istnieją podejrzenia, że przyczyną śmierci gwiazdora mogło być przedawkowanie narkotyków.

W podobnych przypadkach badania mogą trwać nawet do 8 tygodni, może nawet dłużej, więc myślę, że poczekamy na nie do końca miesiąca - informuje źródło, na które powołuje się The Sun.

Teraz na jaw wychodzą coraz to nowsze fakty w sprawie śmierci piosenkarza. Okazuje się, że nie żył on już od godziny, zanim jego partner Fadi Fawaz zdecydował się wezwać pomoc. Tak wynika z zapisu jego rozmowy z dyżurnym pogotowia. Przebieg konwersacji opublikował serwis Daily Mail. Wynika z niej, że na początku Fawaz próbował "obudzić" ukochanego, a zrezygnował gdy zorientował się, że jest on "siny i zimny". 

Jest zimny i siny.  On nie żyje.  Przez ostatnią godzinę próbowałem go reanimować. To nic nie dało. Umarł, jest siny, nie żyje - mówił Fadi Fawaz.

Kiedy dyżurny zdobył podstawowe informacje o stanie George'a Michaela, poinformował jego partnera, że będzie musiał oddzwonić w celu weryfikacji zgłoszenia. Przyjął też dane osobowe piosenkarza. Potem dyżurny poprosił Fawaza, żeby nie oddalał się i nie dotykał ciała, dopóki śmierć nie zostanie potwierdzona. Mężczyzna zgodził się na pozostanie przy ciele do przyjazdu karetki.

Mamy nadzieję na szybkie i ostateczne już wyjaśnienie sprawy.

Fadi Fawaz i George Michael
Fadi Fawaz i George Michael
Fadi Fawaz o śmierci George'a Michaela
Fadi Fawaz o śmierci George'a Michaela
  • Fadi Fawaz i George Michael
  • Fadi Fawaz i George Michael
  • George Michael śmierć. Kiedy pogrzeb?
  • George Michael
  • George Michael nie żyje
  • Fadi Fawaz o śmierci George'a Michaela
  • George Michael i Fadi Fawaz
  • George Michael
  • George Michael na co zmarł?
[1/9] Fadi Fawaz i George Michael
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także