Szukaj

Ups, ale wpadka! Victoria Beckham w podartych spodniach! Jak mogła nie zauważyć tak wielkiej dziury?!

Wpadka Victorii Beckham

Victoria Beckham z wielką dziurą w spodniach

Piękna Victoria Beckham została przyłapana przez paparazzi w podartych białych spodniach i w wielkim płaszczu. Ta stylizacja nie przypadła do gustu jej fankom. Zobacz wpadkę światowej ikony stylu.

Victoria Beckham dawno temu porzuciła karierę muzyczną, aby spróbować sił jako projektantka mody oraz modelka. Już w 2004 roku otworzyła własna kolekcję DVB Style, wypuściła wówczas własną kolekcję dżinsów, które rozeszły się jak na pniu. Jako piosenkarka pojawiła się ostatni raz w 2012 roku – na zakończeniu Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie z koleżankami z zespołu Spice Girls (występ poniżej). Od tej pory atrakcyjna żona Davida Beckhama robi zawrotną karierę jako projektantka mody.

Mimo że piękna Victoria jest matką trzech synów: Brooklyna Josepha, Romeo Jamesa i Cruza Davida oraz córki Harper Seven, doskonale godzi karierę z życiem prywatnym. Małżonka byłego piłkarza jest niekwestionowaną ikoną stylu, a ubrania z jej kolekcji noszą największe światowe gwiazdy. Okazuje się jednak, że wpadki modowe zdarzają się nawet najlepszym.

Dziurawe spodnie Victorii

Ostatnio Victoria Beckham została przyłapana przez paparazzi w dziwnej stylizacji. Projektantka miała na sobie wielkie białe spodnie z ogromną dziurą na łydce! Do tego dobrała czarny jesienny płaszcz, który raczej nie pasował do letniej całości. Internauci zwrócili uwagę również na jej rozczochrane włosy. W takiej odsłonie Victoria nie przypominała gwiazdy słynącej z wysublimowanego stylu.

A może to jakiś nowy trend, który jeszcze nie dotarł na polskie salony?

Skandal! Brooklyn Beckham miał romans z dużo starszą kobietą. To międzynarodowa gwiazda!

Victoria Beckham mieszka w prawdziwym pałacu! Jej dom jest bardziej luksusowy niż wnętrza Kensington!

Meghan Markle włożyła ubrania od Victorii Beckham, a ta… W krótkim zdaniu ją oceniła!


Czy Victoria i David Beckham są udaną parą?

×