Tak obecnie wyglądają dzieci „najsmutniejszej księżnej na świecie”. Córeczka to wykapana mama. 8-letnie bliźnięta sfotografowane w cyrku

Charlene - dzieci

Charlene - dzieci

Księżna Charlene i książę Albert z Monako są rodzicami ośmioletnich bliźniąt, Jacuesa i Gabrielli. Jak obecnie wyglądają? Zdjęcia paparazzi.

Życie księżnej Monako, Charlene nie jest usłane różami. Swego czasu została nawet nazwana najsmutniejszą panną młodą świata, a media długo rozpisywały się na temat wydarzeń, które miały miejsce w dniu ślubu pary. Podobno wówczas wyszło na jaw, że książę ma nieślubne dziecko, a jego przyszła małżonka próbowała uciec sprzed ołtarza…

W 2021 roku Charlene udała się do RPA, skąd pochodzi, na krótką wycieczkę na rzecz ochrony zwierząt, wówczas poważna infekcja zatok uniemożliwiła jej powrót do Monako przez sześć miesięcy. Kiedy w końcu wróciła, wyjechała ponownie kilka dni później do tajnej szwajcarskiej kliniki w celu leczenia swojego zdrowia psychicznego.

Była przytłoczona i nie mogła stawić czoła obowiązkom urzędowym, życiu w ogóle, a nawet życiu rodzinnemu – powiedział wtedy Albert.

Od tamtego czasu prasa jeszcze bardziej wnikliwie przygląda się wydarzeniom na monakijskim dworze. Pod obserwacją jest nie tylko Charlene, ale też jej rodzina. Jak obecnie wyglądają jej dzieci?

Tak obecnie wyglądają dzieci Charlene i Alberta z Monako

Jacques Honore Rainier i Gabriella Therese Marie to dzieci księcia Alberta i księżnej Charlene. Bliźnięta urodziły się 10 grudnia 2014 roku. Książęca para Monako chętnie opowiada o pociechach w wywiadach. W jednym z nich książę Albert powiedział:

Od początku byli śpiochami. I oczywiście, wciąż zdarzają się noce, kiedy muszą spać z nami.

Charlene dodała:

Są urocze i mają niewyczerpane źródła energii! Są w cudownym wieku. Bycie daleko ode mnie wydaje się dla nich niewyobrażalne. Chcą wiedzieć wszystko, zadają mi tysiące pytań. Chcą wszystkiego spróbować. Niedawno Gabriella uderzyła się o kant stołu, a jej brat zaczął uderzać rączkami w stół, krzycząc 'zły stół'. Jacques jest bardzo opiekuńczy w stosunku do siostry. Mogę spędzać wiele godzin patrząc na to co robią.

Ich rodzice nie kryją ich przed światem. Często towarzyszą rodzicom podczas ważnych państwowych uroczystości, świąt i spotkań z poddanymi.

Tym razem pojawiły się z tatą w cyrku. Paparazzi mieli spore pole do popisu. Ujęcia trafiły do sieci, ale na zdjęciach trudno dostrzec uśmiech na ustach dzieci. Zwłaszcza Gabrielle cały czas zachowywała powagę. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Jacques i Gabriella z Monako

Jacques i Gabriella z Monako

Jacques i Gabriella z Monako

Jacques i Gabriella z Monako

Albert, Jacques i Gabriella z Monako

Albert, Jacques i Gabriella z Monako

Komentarze

 • Gość pisze:

  Książę prowadzenie odziedziczył po mamie.cały Hollywood to wiedzial

  • Gość pisze:

   A niby w innych rodzinach królewskich jest inaczej?
   Zobacz brytyjską RK. Związki zawierane dla pozycji i kochanki, i kochankowie w każdej szafie.
   Sądzisz że Andrzej był jedynym z BRK korzystających z małolat od Jeffreya Epsteina? Znał go prawie 30 lat, gościł JE w królewskich pałacach, spędzał wakacje w ulubionym domku górskim Elżbiety. Są zdjęcia.
   Tam gdzie jest władza, są pieniądze i poczucie całkowitej bezkarności, tam zdrady małżeńskie to pikuś, za to nie brak różnych dewiacji seksualnych, zbiorówek itp. Zabawiał się tak Filip, zabawiali inni, zabawiała się też Kate w londyńskim sex klubie dla elity, probujac wyrwac arystokrata, a założonym przez jej szkolną koleżankę, i tylko dlatego miala tam wstęp.
   Gdyby ci uprzywilejowani chociaż 10 % energii, która idzie na tuszowanie ich lenistwa, pogardy dla ludzi z poza sfery, seksualnych i finansowych afer spożytkowali na faktyczną działalność, mieliby okazję zrobić raz 2 życiu dlcis pożytecznego. Ale nie mają na to chęci, bo wolą czas spożytkować na zaciemnianie afer i udawanie, że coś robią.

 • Gość pisze:

  Maz Lajduscaly świat to wie i po co to blokowac

 • Gość pisze:

  Ciężko jej chodzić z porożem

 • Gość pisze:

  Oj,coś mi się wydaje że mała Gabrielle odziedziczyła urodę po babci Grace.To samo spojrzenie…Jeżeli tak,to będzie piękną kobietą,jak jej babcia Grace Kelly 👍😊

 • Gość pisze:

  Oj coś wygląda ,że mała Gabrielle odziedziczy urodę po babci Grace.Takie samo spojrzenie! Jeżeli tak,to będzie piękną kobietą tak jak jej babcia Grace Kelly👍😊

 • Gość pisze:

  Coś dziwne te „zatoki”. Ja choruję już 10 rok i zawsze wygląda to tak: ból i zawroty głowy ok. trzech dni, potem zapchany nos i ból gardła przez ok. 7 dni. Stosuję krople do nosa i Gripex. Od razu jest ulga. 6 miesięcy chorować z dala od domu i dzieci?

 • hej pisze:

  i po co ona odwala ten cyrk, nie pasuje to odejc, zreszta moglaby chociazby dla dzieci sie postarac, ale psycha siadla i juz nie ma odwrotu…

 • Gość pisze:

  Biedna zniewolona

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×