Pamiętacie Magdę Masny? Odwiedziła „DDTVN” i opowiedziała, czym się zajmuje. Ależ ona się zmieniła!

Magda Masny w Kole Fortuny

Magda Masny w Kole Fortuny

Magda Masny lata temu była jedną z największych gwiazd TVP. Sławę zdobyła dzięki teleturniejowi Koło Fortuny. Jak wygląda obecnie? W sobotni poranek pojawiła się w Dzień Dobry TVN.

Magda Masny zdobyła popularność dzięki występom w teleturnieju Koło Fortuny. Teb uwielbiany przez widzów format był emitowany już na początku lat 90. na antenie TVP2. Kobieta występowała w programie jako hostessa odsłaniająca litery i wręczająca nagrody uczestnikom. Aktualnie w odświeżonej wersji programu w tej samej roli występuje Izabela Krzan.

Magdzie lata temu razem z Wojciechem Pijanowskim udało się stworzyć niepowtarzalny duet, który skradł serca polskiej publiczność, a wypowiadane przez prowadzącego kultowe hasło „Magda, pocałuj pana” przeszło do historii telewizji.

Magda studiowała polonistykę i nigdy nie planowała kariery w telewizji, gdzie trafiła zupełnie przypadkiem. Chociaż widzowie ją dosłownie pokochali, to w momencie gdy teleturniej zdjęto z anteny, ona również postanowiła pożegnać się z pracą przed kamerami. Przyszłość związała ze swoją pasją, jaką są rośliny.Przez wiele lat prowadziła sklep florystyczny w Sopocie.

To taka miłość od dziecka. Jeszcze moja babcia uczyła mnie kwiatów, miała ogród, w którym pracowałam wraz z nią. W kwiaciarni znalazłam swoje miejsce, to jest praca, którą kocham. Potrafię pracować po 15 godzin dziennie – przyznała w jednym z wywiadów.

Niestety jakiś czas temu spadła na nią wielka tragedia. W zeszłym roku poinformowała, że jej mieszkanie stanęło w płomieniach.

Ze skutkami pożaru mierzymy się do dzisiaj. Ewakuowano nas nad ranem, podnośnikiem. Przez dwanaście godzin jedenaście wozów strażackich próbowało ugasić ogień. Straciliśmy prawie cały dobytek życia. Nie możemy jeszcze wrócić do domu i żyjemy na walizkach. Organizujemy naszą rzeczywistość każdego dnia, ale towarzyszy nam poczucie straty – powiedziała w wywiadzie dla Wprost była prezenterka TVP.

Magda Masny: jak dziś wygląda? Gwiazda pojawiła się w DDTVN

Magda Masny nie pojawia się już w telewizji i skupia się aktualnie na odbudowie swojego mieszkania. W sobotni poranek zrobiła jednak wyjątek i zawitała do Dzień dobry TVN. Przed studiem oczywiście pojawili się paparazzi, którzy zrobili jej kilka zdjęć. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak bardzo zmieniła się przez ostatnie lata.

Była gwiazda TVP nie zrezygnowała z krótkiej fryzury i nadal jak przed laty zachwyca promiennym uśmiechem. Przed budynkiem śniadaniówki pojawiła się w doskonałym humorze. Miała na sobie różowe spodnie, które połączyła z białą koszulą. Wybrała także wygodne buty na płaskiej podeszwie, a od chłodu chronił ją wełniany beżowy płaszcz.

Aktualne zdjęcia Magdy zobaczycie w naszej galerii. Zamieszczamy tam też dla przypomnienia kilka archiwalnych kadrów.


Magda Masny

Magda Masny

Magda Masny

Magda Masny

Magda Masny

Magda Masny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×