Jason Derulo już w Polsce! Tak wyglądało powitanie na lotnisku gwiazdy sylwestra 2021 TVP

Jason Derulo

Jason Derulo

Sylwester 2021. Jason Derulo największa gwiazda Sylwestra Marzeń z Dwójką już w Polsce. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Sylwester Marzeń z Dwójką to jedno z największych widowisk muzycznych w Polsce. Koncert organizowany jest przez stację TVP od 2004 roku. W tym roku impreza zagościła do Zakopanego. Pojawi się tam cała plejada gwiazd. Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Sławomir, Boys, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Kuba Szwajkowski, Maja Hyży, Piotr Kupicha czy Stanisław Karpiel-Bułecka. Nie zabraknie światowych gwiazd. Wystąpią m.in. Thomas Anders oraz starszy brat Enrique IglesiasaJulio Iglesias Junior. Jednak największą z nich jest niewątpliwie Jason Derulo.

Jason Derulo na świecie jest w czołówce. To jest bardzo zdolny człowiek po szkołach aktorskich, tanecznych. Bardzo wcześnie zaczynał swoją pracę. Ma na swoim koncie 30 milionów sprzedanych płyt, 11 platynowych. Mamy gwiazdę światowego formatu, która przyjeżdża tutaj. Razem z Zeniem szykujemy dla niego małego oscypka, żeby go powitać – mówi o nim Rafał Brzozowski.

Gwiazdor wylądował już w Polsce. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Sylwester 2021. Jason Derulo wylądował

Dziś wieczorem na lotnisku Kraków-Balice wylądował znany na całym świecie wokalista R&B Jason Derulo. W czwartek, 30 grudnia tuż po godzinie 19:00 muzyk przyleciał do naszego kraju. Na miejscu powitały go prawdziwe tłumy. To największa gwiazda tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Amerykański muzyk i producent od początku solowej kariery w 2009 sprzedał ponad 30 mln płyt, a na swoim koncie ma współprace z takimi gwiazdami jak: Nicki Minaj, David Guetta czy Snoop Dogg.

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP – napisał na swoim Twitterze prezes zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

Jego najpopularniejszymi utworami, których z pewnością nie zabraknie także w Zakopanem, są: Want to Want Me, Take You Dancing, Wiggle i Swalla. Nie jest to pierwsza wizyta Amerykanina w Polsce, Jason Derulo wystąpił na warszawskim Torwarze w 2018 roku w ramach światowej trasy koncertowej 2Sides. Zebrał wówczas wspaniałe recenzje.

Muzyk, po kilkugodzinnej podróży, na krakowskim lotnisku pojawił się ubrany w wygodne, dresowe spodnie i bluzę z hawajskim motywem. Podczas sylwestrowej zabawy z pewnością postawi na bardziej wyszukanej stylizacji.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Jason Derulo już w Polsce

Jason Derulo już w Polsce

Jason Derulo już w Polsce

Jason Derulo już w Polsce

Jason Derulo już w Polsce

Jason Derulo już w Polsce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×