Szukaj

Dawno niewidziany Brad Pitt przed domem na celowniku paparazzi. Fryzjer potrzebny od zaraz!

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt podczas kwarantanny zapuścił włosy, które sięgają mu już prawie do ramion. Nowe zdjęcia aktora obiegły media. Jak wygląda?

Brad Pitt co jakiś czas łączony jest z jedną z hollywoodzkich piękności. Niedawno na liście miłosnych podbojów aktora znalazła się Margot Robbie, z którą pracował na planie Pewnego razu… w Hollywood. Jak donosił informator magazynu Star, aktorzy nie rozstawali się ze sobą i spędzali czas razem także poza planem:

Krążyły pogłoski, że mogą być kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Podczas kręcenia filmu prawie sie nie rozstawali. Praca, to był świetny pretekst, by razem spędzać czas – donosiła osoba z otoczenia aktorów.

Margon, zamiast skomentować plotki, dodała wymowny post na Instagramie. Pozowała w ramionach męża, Toma Ackerleya, czym raz na zawsze ucięła plotki o rzekomym romansie.

Brad Pitt przyłapany podczas kwarantanny. Jak wygląda?

Mimo że nie wiadomo z kim i czy w ogóle spotyka się Brad Pitt, pewne jest, że we wtorek został przyłapany w Malibu przez paparazzi. Towarzyszyli mu w momencie, w którym oglądał nowy motocykl BMW R-1250, należącym do basisty zespołu Red Hot Chili PeppersMichaela Balzary.

Trzeba przyznać, że przez kwarantannę aktor bardzo się zmienił. Perfekcyjnie przystrzyżone włosy i idealnie skrojone stylizacje są na razie tylko wspomnieniem. Mężczyzna dawno nie odwiedził fryzjera. Zapuścił włosy do ramion i ma spore odrosty.

Pitt postawił na bardzo luźny ubiór. Włożył oliwkową koszulę, którą założył na szarą bluzkę. Dopasował luźne spodnie z dziurami, a także sportowe buty zachodzące za kostkę.

Dlaczego aktor nie wybrał się do fryzjera? Rząd w Stanach Zjednoczonych wprowadził restrykcje, zakazując m.in. pracy salonów fryzjerskich.

Zobacz także: Jennifer Aniston przyłapała Angelinę Jolie na kłamstwie. Jedną historię przedstawiły zupełnie inaczej


Brad Pitt ma znacznie dłuższe włosy

Brad Pitt ma znacznie dłuższe włosy

Brad Pitt ma włosy prawie do ramion

Brad Pitt ma włosy prawie do ramion

Brad Pitt ogląda nowy motocykl Flea

Brad Pitt ogląda nowy motocykl Flea

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×