Agnieszka Woźniak-Starak po wyjściu z „DDTVN” zachwyciła stylizacją. Jej spodnie to modowy hit!

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła dzisiejszą stylizacją przed studiem DDTVN. Wszystko oczywiście uchwycili paparazzi. Gwiazda doskonale wie, co piszczy w modzie. 

Agnieszka Woźniak-Starak od dawna już spełnia się jako prowadząca Dzień Dobry TVN. Gwiazda na ekranie stworzyła wspaniały duet z Ewą Drzyzgą, a dziennikarki dogadują się niemal bez słów. Doskonale też uzupełniają jeżeli chodzi o temperament. Widzowie zdecydowanie polubili ten kobiecy duet w programie, który przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy. Nie inaczej było także w niedzielny poranek.

Gwiazdy rozmawiają z zaproszonymi gośćmi na różne tematy, ale jedna z dzisiejszych wizyt była dla Agnieszki szczególna. W studiu pojawiły się osoby, które zostały poczęte przez in vitro, aby omówić kontrowersje, które wzbudza podręcznik do przedmiotu historia i teraźniejszość, krytykujący ten sposób zapłodnienia. Gwiazda przyznała, że starając się o dziecko dwukrotnie skorzystała z tej metody, jednak żadna próba nie zakończyła się powodzeniem.

Dopóki ktoś nie decyduje się, żeby przejść ten proces, to nie zagłębia się w to bardziej. Sama przechodziłam przez in vitro dwukrotnie, bez powodzenia. Wiem, na czym polega. I wiem, że trzeba wejść w ten proces, żeby go poznać. Młodzi ludzie nie szukają informacji na ten temat, jeśli ich to nie dotyczy – powiedziała na antenie.

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem DDTVN. Zdjęcia paparazzi

Agnieszka jest prawdziwą ikoną mody i już dawno została okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Zarówno stylizacje, w których pojawia się na eventach, jak i te, które wybiera na co dzień zachwycają fanów. Dla wielu kobiet stała się ona modowym drogowskazem, ponieważ jak nikt wyczuwa trendy i potrafi bawić się stylizacjami. Jest daleka od banałów w tym temacie i zawsze trafia w punkt, łącząc ze sobą różne style.

Dzisiaj po zakończonym odcinku Dzień Dobry TVN przed studiem czekali na nią paparazzi, którzy zrobili dziennikarce kilka zdjęć.

Na uwagę zasługuje oczywiście jej stylizacja. Miała na sobie czarne spodnie ze złotymi wzorami o rozszerzanej nogawce. Dobrała do nich szary T-shirt bez rękawów, za to z poduszkami wszytymi w ramiona. Wszystko uzupełniła wysokimi szpilkami z siateczki, ciemnymi okularami i obszerną torebką w kształcie koszyczka. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba Agnieszka w tej stylizacji?


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak zawsze wygląda Pięknie;)

  • Gość pisze:

   zgadzam się , jej we wszystkim ładnie , ja akurat takich modowych spodni nie chciałabym za darmo , wyglądałabym komicznie , nogi muszą być długie

 • Gość julia 🌞 pisze:

  Świetny styl połączenia ubioru. Minus jeden że nie można zobaczyć zgrabnych pięknych nóg. Kolor na czasie. Modnie i ambitnie.

 • Gość Maria Antonina pisze:

  Stylizacja nic naprawdę powalającego.Ni wiem ,ale co by na siebie nie założyła to piejecie jak kogut o świcie.Normalnie ubrana kobieta.No może drogo , albo bardzo drogo ale bez przesady To coa ma sobie to nie jest żaden hicior

 • Gość pisze:

  Mnie się nie podoba. Zwykła bluzka i portki tylko na pewno 5-osobowa rodzina mogłaby się za cenę tej stylowy wyżywić przez 2 tygodnie.

  • Gość pisze:

   Sama na siebie zarabia i może z pieniędzmi robić co chce. Nikt nikomu nie broni uczyć się, zarabiać i korzystać z tego przywileju. Państwu 500+ proponuje brać się do pracy i to nie tej prokreacyjnej.

  • Gość pisze:

   Co z tego cokolwiek by nie ubrała i ile botoksu wstrzyknęła to i tak zostanie brzydka tylko ta kasa ja ratuje

 • GośćOptymistka. pisze:

  Doskonałe wyczucie stylu. Do tego inteligentna i atrakcyjna.

 • Gościówa pisze:

  A mnie się podoba😁jej sprawa, w co się ubiera, może w co chce…

 • Gunia pisze:

  Przepraszam, a ona w tych szpulach auto prowadzi? 🙄
  Stylowka bardzo przeciętna

 • Gość pisze:

  Zdrowia aga jest spoko uczcie się od niej zrób to dla mnie zrób to dla świata zrób to dla telewizora ok jaki jest wzór na energie jakie zwierze kwacze a to owoce naszej miłości chyba twoje ja spałem ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×