Żona Macieja Stuhra kilka miesięcy szukała przyczyny złego stanu zdrowia. Teraz przekazała diagnozę lekarzy. Niezbędna jest operacja

Maciej Stuhr z żoną

Maciej Stuhr z żoną

Żona Macieja Stuhra od kilku miesięcy walczy z chorobą. Najpierw opowiedziała o objawach, a teraz przekazała, jak brzmi diagnoza lekarzy. Konieczna będzie operacja. 

Maciej Stuhr to aktor, który ma na swoim koncie wiele ról, które zapadły fanom w pamięci. Widzowie szczególnie polubili go za wcielenie w filmie Chłopaki nie płaczą. Od lat pojawia się na dużym i małym ekranie, a także na deskach teatru. Znany jest z ogromnego poczucia humoru i spełnia się też jako komik. Na brak zawodowych propozycji zdecydowanie nie może narzekać. Świetnie układa się też jego życie prywatne.

W 2015 roku poślubił dietetyczkę Katarzynę Błażejewską, z którą wspaniale się dogaduje. Para od czasu do czasu pojawia się wspólnie na branżowych wydarzeniach, ale najwięcej czasu poświęcają oczywiście swojemu synkowi. 6-letni Tadeusz jest ich oczkiem w głowie, a aktor ma także starszą córkę. Z pierwszego małżeństwa wychowuje Matyldę, która ma już 22 lata.

Niedawno zakochani musieli zmierzyć się ze sporym problemem. Żona ulubieńca widzów zakomunikowała bowiem, że coś złego dzieje się z jej zdrowiem.

Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa. Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy.

Żona Macieja Stuhra musi przejść operację

Katarzyna Błażejewska po wielu tygodniach milczenia poinformowała fanów co do nowych ustaleń w sprawie jej stanu zdrowia. Okazuje się, że przeszła szereg bardzo żmudnych badań, a niektóre z diagnoz mocno ją przeraziły.

Jak być może wiecie, przez ostatnie kilka ładnych miesięcy borykałam się z problemami zdrowotnymi. Wiele diagnoz, niektóre budzące wiele lęku, niebawem poddaję się zabiegowi – oby to skończyło źródło problemów. Z całą pewnością wiele miało podłoże nerwowe, albo choroba podsycana niepokojem nasilała swoje objawy – napisała na kachblazejewska.pl żona aktora.

Miejmy nadzieję, że zabieg, który musi przejść, zakończy jej problemy zdrowotne i, w po wielu miesiącach nerwów, pozwoli żonie aktora w końcu odetchnąć z ulgą.


Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr - Orły 2022

Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr - Orły 2022

Katarzyna Błażejewska

Katarzyna Błażejewska

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×