Szukaj

Zenek Martyniuk uratował małżeństwo syna. Teraz może odetchnąć z ulgą i odpocząć na zasłużonym urlopie

Zenek Martyniuk, Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk, Daniel Martyniuk

Gdyby nie interwencja Zenka Martyniuka, małżeństwo  jego syna pewnie przeszłoby już do historii. Na szczęście rodzinne nieporozumienia udało się odkręcić! Daniel Martyniuk znów jest przykładnym mężem i ojcem.

Syn najpotężniejszego gwiazdora disco polo rok temu wziął huczny ślub. Zaraz po weselu życie miłosne pary legło w gruzach. Gdy Ewelina urodziła Danielowi córeczkę, nad ich związkiem zawisły czarne chmury. Nie brakowało awantur, a te często były komentowane w kolorowej prasie. Na szczęście rozwód, którym oboje grozili się nie odbędzie!

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka wylądował na czołówce tabloidu z mocnym wyznaniem! To już definitywny koniec!

Zapewniam. W tej kwestii jest wszystko w jak najlepszym porządku. Ewelina i ja jesteśmy razem. (…) Już o tym nie myślimy, żadnego rozwodu nie będzie! – powiedział niedawno Daniel Martyniuk.

Syn artysty zapewnił też, że pierwszą rocznicę ślubu spędzili w bardzo przyjemnych okolicznościach.

Była wspólna kolacja, ale wolałbym szerzej o tym nie mówić, gdyż jest to dla nas osobista sprawa – dodał nauczony na błędach, by nie mówić zbyt wiele.

Zobacz: Daniel Martyniuk doprowadził syna do porządku! Opowiedział nam o przemianie Daniela i swoich relacjach z wnuczką [WIDEO]

Zenek Martyniuk może być z siebie dumny. Jesteśmy pewni, że to właśnie między innymi jego zasługą jest fakt, że małżeństwo jego synach nie legło w gruzach. Muzyk jest tradycjonalistą i bardzo kocha swoją żonę Danusię, którą poślubił 30 lat temu! Para jest więc wielkim autorytetem dla swoich dzieci i wszystkich tych, którzy wątpią w to, że można wspólnie przejść przez całe życie.

Jest dobrze. Dogadują się. Oboje potrzebują spokoju i odpoczynku od medialnego zgiełku – podkreślał król diso polo.

Z dzisiejszego wydania Twojego imperium dowiadujemy się, że Zenon Martyniuk może teraz odetchnąć z ulgą. Po sezonie koncertowym i uporządkowaniu rodzinnych spraw wyjechał na urlop do Turcji.

Zobacz: Zenek Martyniuk znalazł genialny sposób na ujarzmienie wybryków Daniela! Będzie wspólny projekt z synem!


Zenek Martyniuk fot. AKPA

Zenek Martyniuk fot. AKPA

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

martyniukgit

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×