Szukaj

Wielka niespodzianka w „Kuchennych rewolucjach”. Pierwszy raz w historii pojawi się taki gość! To trzeba zobaczyć

Magda Gessler - gość Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - gość Kuchennych rewolucji

Magda Gessler na planie Kuchennych rewolucji miała nie lada niespodziankę. Odwiedził ją najmniej spodziewany gość. To pierwszy raz w historii show.

Po ponad dwóch miesiącach izolacji Magda Gessler wróciła na plan swojego telewizyjnego hitu Kuchenne Rewolucje. Właśnie możemy oglądać kolejne odcinki pokazujące przemiany, jakie lokalom funduje gwiazda TVN-u.

Nieustraszona restauratorka od ponad dziesięciu lat przemierza nawet najbardziej odległe zakątki Polski, by ratować podupadające przybytki. Próbuje ożywić miejsca, które wydają się nie do uratowania.

Dzięki „Kuchennym rewolucjom” zrobiliśmy jakiś krok milowy jako społeczeństwo. Zwiększyła się nie tylko świadomość kulinarna, ale też odpowiedzialność i uczciwość wobec klienta. Klient stał się bardziej wymagający. To dobry kierunek, bo powinniśmy mieć wiedzę i oczekiwania. Moja świadomość też się bardzo zmieniła – mówiła Magda w Onecie.

Restauratorka uważa, że jedzenie jest częścią pewnego zwyczaju, bliskości, wyrazu miłości jednych do drugich. Twierdzi nawet, że jest to forma pozytywnej psychoterapii rodzinnej i społecznej.

Nawiązując do rodziny, Magda ma w niej wielu smakoszy i znawców dobrego jedzenia, żeby wymienić jedynie Larę Gessler. Czy dzisiejszy, niespodziewany, zaskakujący gość Kuchennych rewolucji także jest koneserem? Jak oceni metamorfozę? To pierwszy raz w historii, kiedy pojawił się w programie, a przecież to najbliższa restauratorce osoba.

Kto będzie gościem Kuchennych rewolucji?

Na Instagramie Kuchennych rewolucji pojawiła się fotografia, która zelektryzowała fanów formatu. Kiedy zobaczyli, z kim Magda siedzi przy stole, czule trzymając się za ręce, wiedzieli już, że szykuje się niesamowity odcinek!

Niespodzianka! Gościem dzisiejszej kolacji będzie Waldemar, mąż @magdagessler_official. Jak oceni rewolucję?
#kuchennerewolucje

Zgadza się, to mąż Magdy zagości w rewolucjach. Waldemar Kozerawski mieszka w Toronto i jest chirurgiem medycyny estetycznej. Przebywają razem 10 dni w miesiącu – oczywiście nie wtedy, gdy zaczęła szaleć pandemia. Spotkali się 30 lat temu. Spędzili razem trzy miesiące i zniknęli sobie z oczu na kolejne 23 lata. Ale los znowu ich połączył.

Magda Gessler lubi chwalić się swoim ukochanym. Choć para rzadko się widuje, restauratorka za każdym razem zapewnia, że temperatura w ich związku wciąż jest bardzo wysoka. Nie można mieć co do tego wątpliwości. Zobaczcie tylko, jak oni na siebie patrzą.


Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kuchennych rewolucjach

Magda Gessler z mężem Waldemarem Kozerawskim

Magda Gessler z mężem Waldemarem Kozerawskim

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×