Szukaj

Vivienne Wiśniewska poszła w ślady słynnego ojca! Nowa fryzura nastolatki to istne szaleństwo!

Vivienne Wiśniewska – jak wygląda córka Michała?

Córka Michała Wiśniewskiego zaszalała z fryzurą

Najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego – Vivienne, pochwaliła się na swoim Instagramie nową fryzurą. Nastolatka jest bardzo podobna do swojego znanego ojca, podobnie jak on lubi zaszaleć z wizerunkiem. Zobaczcie, jak wygląda.

Vivienne Wiśniewska zmieniła fryzurę

Każdy fan szalonego Michała Wiśniewskiego kojarzy również jego byłą drugą żonę Martę Wiśniewską, nazywaną Mandaryną. Marta urodziła Michałowi dwoje dzieci: syna Xaviera Michała oraz córkę Fabienne Martę. Niestety po spektakularnym ślubie w Laponii, Mandaryna z Michałem się rozwiedli. Marta związała się z Michałem Szatkowskim, natomiast Michał poślubił kolejną wokalistkę zespołu Ich Troje Anne Świątczak.

Anna, podobnie jak Marta, urodziła Michałowi dwoje dzieci, dwie córki: Etiennette oraz Vivienne. Zatem ekscentryczny wokalista jest ojcem całej gromadki potomków, z którymi stara się utrzymywać dobre relacje. Starsze dzieci Michała powoli zaczynają wkradać się w łaski social mediów. Teraz przyszedł czas na młodsze córki, szczególnie Vivienne, która jest oczkiem w głowie taty.

Nastolatka wyrasta na ładną dziewczynę, powoli przeobraża się z dziecka w pannę świadomą swojej urody. Ostatnio dziewczynka pochwaliła się nowym wizerunkiem – poszła w ślady szalonego ojca i zaczęła eksperymentować z fryzurami.

Nową odsłoną swoich włosów nastolatka pochwaliła się w sieci. Profil Vivienne nie ma jeszcze rekordowej ilości fanów, jednak z całą pewnością to tylko kwestia czasu.

Zobaczcie jak wygląda najmłodsza córka Wiśniewskiego.

Mandaryna pierwszy raz wyjawiła traumatyczną prawdę o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim! Jak z rozstaniem poradziły sobie jej dzieci?

Wielki powrót megagwiazdy! Zniknęła u szczytu swojej popularności, a teraz nagrała duet z Michałem Wiśniewskim!

Edyta Górniak, Michał Szpak, Michał Wiśniewski… Gigantyczne wynagrodzenie dla gwiazd w Sylwestra! Opublikowano pełny ranking!


Vivienne Wiśniewska w nowej fryzurze

Vivienne Wiśniewska w nowej fryzurze

Vivienne Wiśniewska jest już nastolatką

Vivienne Wiśniewska jest już nastolatką

Vivienne Wiśniewska na Instagramie

Vivienne Wiśniewska na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×