Szukaj

Ula Chincz zmieniła fryzurę. Fani dostrzegli w niej księżną Dianę, ale nie jej mąż… To ją podsumował

Ula Chincz: nowa fryzura

Ula Chincz: nowa fryzura

Ula Chincz ma nową fryzurę. Gwiazda ścięła i przefarbowała włosy. Metamorfozę może uznać za udaną, na co wskazują liczne komplementy od internautów. Niektórzy twierdzą, że prezenterka w nowej odsłonie upodobniła się do samej księżnej Diany.

Ula Chincz to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych dziennikarek telewizyjnych. W 2014 roku opuściła szeregi TVP i przeszła do TVN-u, gdzie co jakiś czas możemy oglądać ją w programie Dzień Dobry TVN. Jej fani mogą oglądać ją także w internecie, gdzie prowadzi swój własny program Ula Pedantula.

Godne podziwu zaangażowanie w prowadzenie Instagrama sprawiło, że Ula zyskała sporą popularność w sieci. Jej życie w mediach społecznościowych obserwuje ponad 110 tysięcy osób. To właśnie tam Chincz porusza trudne tematy, udziela sprawdzonych osobiście porad domowych i dzieli się szczególnymi momentami z życia prywatnego.

We wtorkowy wieczór Ula Chincz na swoim profilu pochwaliła się nową fryzurą autorstwa Jagi Hupało, która zrobiła na jej fanach piorunujące wrażenie. Jak wiadomo, w świecie gwiazd każda, nawet najmniejsza zmiana w wyglądzie wiąże się z rozgłosem. Nie inaczej jest w przypadku gwiazdy TVN-u.

Ula Chincz ma nową fryzurę. Wygląda jak księżna Diana?

Jaką obecnie wygląda Ula? Sympatyczna dziennikarka zdecydowała się na skrócenie i przefarbowanie włosów na jeszcze jaśniejszy odcień blondu niż ten, który miała dotychczas.

ZMIANA! Czyli tak jak lubię! Kochałam moje naturalne włosy, ale prawda jest taka, że miały urok, kiedy były dłuższe, widać było siwe pasma i ich autentyczny kolor. Kiedy obcięłam włosy bardzo krótko kolor stał się trochę ciężki, nijaki taki. Więc znów pojawił się pretekst do działania! Mój mąż powiedział, że to fryzura „na Wiedźmina” i powiem Wam, że jak je zaczesać do tyłu to coś w tym jest! – napisała Urszula.

Jak zwykle pod tego typu postami pojawiły się setki reakcji oraz komentarzy. Internauci nie mogą wyjść z podziwu nad nowym wizerunkiem gwiazdy. Fani prześcigają się w komplementach, twierdząc, że teraz Ula jest „jeszcze piękniejsza”, „wygląda obłędnie” i „zjawiskowo”. Pojawiły się nawet opinie, że Chincz poszła w ślady… księżnej Diany (a nie Wiedźmina, jak stwierdził jej mąż).

Porównanie do ikony stylu wszech czasów z pewnością należy potraktować jako ogromny komplement, zwłaszcza, że Ulę, podobnie jak Dianę, wyróżnia niezwykle atrakcyjna uroda, smukła sylwetka i godne pozazdroszczenia wyczucie trendów. No i od teraz także podobna, krótka fryzura.

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino


Ula Chincz ma nową fryzurę

Ula Chincz ma nową fryzurę

Ula Chincz ma nową fryzurę

Ula Chincz ma nową fryzurę

Ula Chincz ma nową fryzurę

Ula Chincz ma nową fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×