Twarz Klary Lewandowskiej z bliska. Jak wygląda córka Ani i Roberta?
Wirtualna Polska

Anna Lewandowska nie ukrywa już twarzy Klary! Na najnowszym zdjęciu dokładnie widać jaka jest śliczna!

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska dodała nowe zdjęcie z Klarą. Trenerka zaskoczyła wszystkich, ponieważ na fotografii wyraźnie widać twarz dziewczynki. Internauci są zachwyceni urodą córki gwiazdy.

Wirtualna Polska

Anna i Robert Lewandowscy to jedno z bardziej rozpoznawalnych polskich małżeństw na świecie. Chociaż partnerzy regularnie publikują zdjęcia w sieci, a także co jakiś czas pojawiają się na różnych wydarzeniach publicznych, to o ich córce wiemy niewiele. Wszystko przez to, że od narodzin Klary Lewandowskiej rodzice nie pokazują jej twarzy w trosce o jej anonimowość.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wygląda jednak na to, że rodzice wkrótce mogą zmienić zdanie. Niedawno Robert opublikował zdjęcie, na którym dziewczynka pozuje bokiem do obiektywu. Teraz nadszedł czas na jego żonę. W poniedziałkowy wieczór Anna Lewandowska opublikowała fotografię, która wzbudziła sporo emocji.

Klara Lewandowska obok Ani siedzi na pomoście. Dziewczynka całuje mamę w policzek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że córka Lewandowskich pozując w taki sposób odsłoniła sporą część twarzy:

Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu. Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu? – podpisała zdjęcie trenerka.

Ujęcie zachwyciło internautów, którzy w komentarzach komplementowali więź między matką a córką:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
  • W końcu pokazała Pani twarz Klary
  • Jejku jakie urocze zdjęcie. Miło popatrzeć na taką relację
  • Klarcia na treningu w Dojo zawsze „kradnie show” – na rollerach jest niedościgniona
  • Klarunia najlepsza motywacja;)
  • Jakie piękne zdjęcie – prawdziwa miłość

Zobaczcie, jaka śliczna jest Klara.

View this post on Instagram

As promised, here’s your training plan for tomorrow. This is the 9th day of the challenge and I’m sure that many of you feel some pain (me too!). There’s only one way to get rid of that – keep up with your training!???????? ______________________ Motywator!???? Uwielbiam te chwile, kiedy Klarcia mnie naśladuje podczas treningu. Przyznajcie się, macie takie osoby wokół siebie, które zmotywują Was w razie kryzysu do treningu? #30dnitrenujezLewa Wrzucam plan na wtorek, 9 dzień wyzwania✌️ Kto ma zakwasy????? Pamiętajcie, o systematycznym nawadnianiu oraz posiłkach, jednak na zakwasy najlepszy jest… kolejny trening✊ WTORKOWY PLAN jest dla wszystkich. ✅Osoby, które posiadają GUMY MINI BAND, wykonują program Summer Shape – trening Super Cardio. ✅Osoby nieposiadające gum: program Tx5 i dwa treningi: 1. Karate Cardio 2. Whole Body Jeśli uznacie, że Wasze ciało potrzebuje odpoczynku, postawcie na regenerację, nic na siłę???????? W takim przypadku możecie wybrać np. program STRETCHING. ____________________ #ANNALEWANDOWSKA #motivationbyann #healthyteam #dietandtrainingbyann @diet_training_by_ann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Anna Lewandowska boryka się z cellulitem! Trenerka pierwszy raz pokazała swoje niedoskonałości!

Zobacz: Anna Lewandowska w kusym bikini zabawia się w basenie na dmuchanej zabawce! Agnieszka Hyży nie wierzy w to, co zobaczyła: „Zablokuję Cię chyba”

Wirtualna Polska

Zobacz: Rozebrany Robert Lewandowski opala się na dmuchanej zabawce! Nawet Anna Lewandowska nie ma takiej seksownej fotki z wakacji!


Anna Lewandowska pokazała zdjęcie twarzy Klary

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie twarzy Klary

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Klara Lewandowska

Klara Lewandowska

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z Klarą Lewandowską

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z Klarą Lewandowską

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×