Szukaj

Woo hoo! Gwiazda TULII pokazała się bez stanika. W negliżu biegała po polu z rękami uniesionymi ku górze

Tulia

Tulia

Gwiazda zespołu Tulia postanowiła zwrócić uwagę na kwestię wolności. Aby wyrazić swoje zdanie, pozuje jedynie w stroju Ewy. Odważne zdjęcie!

W 2019 roku Konkurs piosenki Eurowizji był organizowany w Tel Awiwie. Reprezentanci naszego kraju udział w tym wydarzeniu brali już 21 razy. Do walki w ścisłym finale zakwalifikowali się 14 razy. W zeszłym roku po raz pierwszy krajowe eliminacje do Eurowizji odbyły się w inny sposób. Do tej pory to telewidzowie mieli wpływ na to, kogo zobaczymy na europejskiej scenie. W 2019 roku, to TVP podczas wewnętrznych eliminacji zadecydowało, że reprezentantem Polski będzie zespół Tulia.

W skład założonego w 2017 roku wchodzą trzy kobiety: Tulia Biczak, Patrycja Nowicka i Dominika Siepka. Wszystkie członkinie formacji mają wykształcenie muzyczne. Ogromną popularność przyniósł im cover utworu Depeche Mode: Enjoy the Silence. Brytyjski zespół zdecydował się nawet na udostępnienie tego wykonania na swoim oficjalnym profilu. Od tego czasu ich kariera zaczęła nabierać zawrotnego tempa.

Pierwszy krążek folklorystycznego zespołu szybko pokrył się platyną, a oprócz autorskich utworów, znalazły się na nim również covery takich wykonawców jak Kayah, Ania Dąbrowska czy O.N.A. Razem ze sławą przyszło również zainteresowanie mediów, a kolorowa prasa zaczęła śledzić życie prywatne członkiń zespołu.

Gwiazda zespołu Tulia bez koszulki pozuje w zbożu

Dominika Siepka pochodzi z okolic Pyrzyc, gdzie przez wiele lat występowała w lokalnym zespole ludowym. Filigranowa 25-letnia blondynka jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Niedawno na jej profilu pojawiło się bardzo odważne zdjęcie. Wokalistka postanowiła pokazać się bez koszulki, by zwrócić uwagę swoich odbiorców na ważne dla niej wartości.

„Wolność, kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem”. Tylko tyle i aż tyle! Bądźmy wolni, dokonujmy super wyborów, bądźmy uśmiechnięci i cieszmy się z życia! Oby to życie przyniosło powiew świeżości – czytamy pod zdjęciem.

Artystka zdecydowała się na odważny krok, by pokazać swoje podejście do wolności. Przy okazji smacznie zaprezentowała spory fragment swojego ciała.

O którym kandydacie na prezydencie myślała Dominika, wpisując hasztagi „wolność” i „idzie zmiana”?


Dominika Siepka – TULIA

Dominika Siepka – TULIA

Eurowizja 2019. Tulia

Eurowizja 2019. Tulia

Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak to przepiękne dziewczyny!

Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak to przepiękne dziewczyny!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×