Aneta Styran, uczestniczka drugiej edycji programu "Kanapowczynie", przeszła spektakularną metamorfozę, zrzucając 47 kilogramów w ciągu roku. Aneta zaczęła swoją przygodę z programem ważąc 112 kg, a jej celem było nie tylko zrzucenie wagi, ale także zmiana stylu życia.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Racewicz drży o losy Polaków. Gwiazdy szczerze o prezydenturze Trumpa.
Postanowiła zawalczyć o siebie. Teraz cieszy się spektakularnym efektem
W programie "Kanapowczynie" pod okiem trenera Krzysztofa Ferenca i innych specjalistów, Aneta zrezygnowała z niezdrowych nawyków żywieniowych, co pozwoliło jej na utratę ponad 30 kg w pierwszych sześciu miesiącach. Zbilansowana dieta i aktywność fizyczna stały się kluczowymi elementami jej codziennego życia. Po zakończeniu show kontynuowała swoją przemianę, tracąc kolejne 17 kg. Jej przemiana była możliwa dzięki niesamowitej determinacji.
Aneta z "Kanapowczyń" przyznała się do operacji
W ostatnim czasie uczestniczka programu zorganizowała Q&A. Na Instagramie Aneta ujawniła, że obecnie waży 65 kg przy wzroście 164 cm. Internauci pytali ją o szczegóły jej przemiany, a ona otwarcie przyznała, że operacja usunięcia nadmiaru skóry pozwoliła jej zrzucić kolejne 2 kg. W ostatnim czasie uczestniczka show TVN zaskoczyła kolejną metamorfozą, tym razem zdecydowała się przedłużyć włosy.