Koniec „Świata według Kiepskich”. Serial po 23 latach na dobre znika z anteny! Widzowie nie zostaną z niczym. Zaplanowano niespodziankę

Świat według Kiepskich

Świat według Kiepskich

Świat według Kiepskich po 23 latach znika z anteny. Pojawiły się informacje o tym, że nie będzie kontynuacji uwielbianego przez widzów formatu. Jaką niespodziankę szykuje Polsat dla widzów?

Świat według Kiepskich to serial, który na antenie stacji Polsat zadebiutował w 1999 roku. To zabawny sitcom opowiadający o życiu polskiej rodziny i ich sąsiadów. Piętnowane były tutaj w prześmiewczy sposób wszelkie stereotypy dotyczące polskich rodzin. Pomysłodawcami tej produkcji byli: Janusz Sadza, Aleksander Sobiszewski, Igor Nurczyński i Roman Rega. Serial od samego początku zdobył uznanie widzów i przyciągał przed telewizory prawdziwe tłumy. W główne role wcielili się: Andrzej Grabowski, który zagrał Ferdynanda Kiepskiego i Marzena Kipiel-Sztuka wcielająca się w jego żonę Halinę.

Z czasem obsada zaczęła się mocno kurczyć. Najpierw zmarła Krystyna Feldman, następnie Bohdań Smoleń, a w ostatnim czasie serca fanów złamały informacje o śmierci: Dariusz Gnatowskiego, który grał serialowego Boczka i Ryszarda Kotysa, czyli niezapomnianego Paździocha. Jeden z twórców Kiepskich gorzko wypowiedział się o kontynuacji sitcomu bez ich udziału.

Ten serial powinien być zakończony z honorem przez ATM kilkanaście lat temu. Wówczas nie zbankrutowałby opiniami, że „trzepie się kasę dopóki można i jakkolwiek się da.” Po odejściu tych wielkich Osób moim zdaniem, tworzenie na siłę kolejnych scenariuszy ZDUPY mija się z sensem i robi złą atmosferę. Piszę to JA. Człowiek, który zebrał w swojej wyobraźni te wszystkie postaci i tchnął w nie ŻYCIE 22 lata temu – pisał na Facebooku Janusz Sadza.

Koniec Świata według Kiepskich. Produkcja ma dla fanów niespodziankę. Co się wydarzy?

O końcu serialu mówiło się już od jakiegoś czasu. Jego kontynuacja po śmierci dwóch bohaterów wydawała się być bardzo trudna. Nina Terentiew przyznała, że pora w końcu pożegnać się z sitcomem, który od ponad dwóch dekad bawił widzów.

Po ponad 20 latach nie wykluczam, że zakończymy produkcję „Świata według Kiepskich”, których zrealizowaliśmy 588 odcinków. W sitcomie występują i występowali aktorzy, których śmiało mogę nazwać wybitnymi artystami. Trudno będzie nam się z nimi rozstawać, ale fani zawsze będą mogli przypomnieć sobie wszystkie sezony serialu na naszej bezpłatnej platformie Polsat Go – komentuje dla portalu Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl głównym powodem braku kontynuacji serialu jest śmierć Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego. Widzowie będą mogli oglądać archiwalne odcinki na platformie Polsat Go. Ponadto na zakończenie powstanie książka podsumowująca losy bohaterów, a także zdradzająca kulisy produkcji.

W publikacji aktorzy zdradzają kulisy produkcji, opowiadają wiele ciekawych historii związanych z powstawaniem serialu. Oczywiście Andrzej Grabowski jest niewątpliwie królem anegdot i dowcipów i niejednokrotnie wywoła nasz uśmiech – informuje dla portalu Nina Terentiew.

Portal poinformował, że publikacja już powstała i trwają ostatnie poprawki wydawnicze. Jej wielka premiera zaplanowana jest na jesień, co zbiegnie się z jubileuszem 30-lecia Telewizji Polsat.

Publikacja ukaże się jesienią tego roku, jako piękne ukoronowanie 23 lat serialu na naszej antenie. Myślę, że będzie to wspaniały prezent dla widzów – zdradziła Nina Terentiew portalowi wirtualnemedia.pl.

Będziecie tęsknić za premierowymi odcinkami serialu? Przypomnijmy, że Świat według Kiepskich doczekał się 34. sezonów.


Świat według Kiepskich - nowe odcinki

Świat według Kiepskich - nowe odcinki

Świat według Kiepskich - nowe odcinki

Świat według Kiepskich - nowe odcinki

Świat według Kiepskich - nowe odcinki

Świat według Kiepskich - nowe odcinki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×