Szukaj

Gwiazdy rezygnują z „TzG”. Jesienią nie zobaczymy już tego samego składu. Kogo zabraknie?

Taniec z gwiazdami - kogo zabraknie?

Taniec z gwiazdami - kogo zabraknie?

Taniec z gwiazdami 11, z powodu epidemii koronawirusa, został przesunięty na jesień. Mówi się, że termin nie odpowiada wszystkim uczestnikom. Kogo może zabraknąć na parkiecie?

Taniec z gwiazdami 11 miał być hitem wiosennej ramówki Polsatu. Zaproszono największe gwiazdy, które stanęły do walki o Kryształową Kulę. Już po pierwszym odcinku nie można było mieć wątpliwości — uczestnicy zrobią co w ich mocy, by zachwycić jurorów i oczarować publiczność.

Chociaż wydawało się, że emocje będą rosnąć z odcinka na odcinek, produkcja przerwała program. Ze względu na panującą w Polsce epidemię koronawirusa, zmagania przeniesiono na jesień, o czym poinformował Krzysztof Ibisz. Dodał, że wszyscy uczestnicy i ich punkty przechodzą dalej.

Taniec z gwiazdami 11: kto nie wystąpi jesienią?

Nowy termin nie dla wszystkich jest dogodny. Jak donosi osoba związana z produkcją w rozmowie z Pudelkiem, część tancerzy jest czynnymi zawodnikami. W tym czasie wypadają im Mistrzostwa Polski:

Ten problem może mieć Wiktoria Omyła, która tańczy z Marcinem Bosakiem, Michał Bartkiewicz – trener Edyty Zając, Jacek Jeschke, który jest tanecznym partnerem Mileny Rostkowskiej-Galant czy Hanna Żudziewicz tańcząca w duecie z Sylwestrem Wilkiem – twierdzi informator portalu.

Marcin Bosak z maseczką antywirusową w Tańcu z gwiazdami

Marcin Bosak z maseczką antywirusową w Tańcu z gwiazdami. Jak poradził sobie w odcinku? Ile zdobył punktów?

Informator dodał, że chociaż wiele osób spodziewało się, że ze względu na trwającą epidemię odcinki zostaną przeniesione, nikt nie zakładał, że produkcja wybierze tak odległy termin.

Decyzja Polsatu to nie tylko nie lada wyzwanie dla tancerzy, ale także dla gwiazd, które biorą udział w konkursie. Julia Wieniawa, tuż po zawieszeniu show zadeklarowała, że zrobi wszystko, co w jej mocy, by wrócić na parkiet:

Obiecuję, że wrócę ze Stefano Terrazzino jesienią. A teraz dbajmy o siebie i bądźmy razem w tej kryzysowej sytuacji. Zdrowie jest najważniejsze — komentowała Wieniawa.

Nie wiadomo jednak, co z udziałem Tomasza Oświecińskiego:

Nie wiem, zobaczymy, jak z moim kalendarzem. Bardzo bym chciał pojawić się we wrześniowej edycji – przyznał naszej reporterce.

Czekacie na powrót programu?

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami” przerwany. Załamana Julia Wieniawa pociesza się w ramionach Terazzino. Smutny widok


Wiktoria Omyła i Marcin Bosak - Taniec z gwiazdami 11

Wiktoria Omyła i Marcin Bosak - Taniec z gwiazdami 11

Hanna Żudziewicz, Sylwester Wilk - Taniec z gwiazdami 11

Hanna Żudziewicz, Sylwester Wilk - Taniec z gwiazdami 11

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke - Taniec z gwiazdami 11

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke - Taniec z gwiazdami 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×