Kompletnie odmieniona „Szansa na sukces” powraca! Znamy terminy castingów!

Szansa na sukces powraca

Po Big Brotherze czas na powrót kolejnego telewizyjnego hitu! Po latach nieobecności wraca Szansa na sukces. Wkrótce ruszą castingi. Program znacząco jednak zmieni formułę. 

Szansa na sukces przez lata cieszyła się sporą popularnością. Widzowie regularnie włączali telewizory, by nie tylko zobaczyć znane gwiazdy, ale także poznać bardziej lub mniej uzdolnionych wokalnie uczestników. Program powróci na ekran po siedmiu latach nieobecności. Sporo jednak się w nim zmieni. Prawdopodobnie Szansa wróci w zupełnie nowej odsłonie i z nowym prowadzącym. Śpiewających talentów nie będzie już zapowiadał uwielbiany przez widzów Wojciech Mann. Kto go zastąpi? W tej kwestii nadal prowadzone są rozmowy.

Każdy kto marzy o tym, by wziąć udział w nowej edycji programu Szansa na sukces teraz ma taką możliwość. Wystarczy przyjść na casting, który rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 21:00. Aby wziąć udział w wokalnym konkursie trzeba skończyć 12 rok życia. Górna granica wieku nie jest wymagana. Nie ma warunku co do repertuaru, oprócz jednego: musi on zostać wykonany w języku polskim.

Castingi do Szansy na sukces

Przesłuchania rozpoczną się 16 lutego w Warszawie (ul. Woronicza 17, siedziba TVP – sala projekcyjna w bloku F). Dzień później będą miały one miejsce w Białymstoku (ul. świętego Rocha 14, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury). 24 lutego odbędą się one w Gdańsku (ul.Powstańców Warszawskich 25; Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu) oraz Katowicach ( ul. Grażyńskiego 47; Miejski Dom Kultury „Koszutka”).

Kogo wypromowała Szansa na sukces?

Program stał się przepustką do kariery wielu znanych i lubianych piosenkarzy. Wypromował takich artystów, jak Kasia Cerekwicka, Anna Wyszkoni, Weronika Korthals, Georgina Tarasiuk, Dominika Gawęda, Justyna Steczkowska, Hania Stach czy Margaret.

Więcej o gwiazdach, które swoją karierę zaczęły od występu w Szansie na sukces, opowiedziała dziennikarka Paula Rodak w swoim programie emitowanym na YouTube’ie:

W konkursie brała też udział Joanna Kulig, która obecnie nagradzana jest wieloma prestiżowymi wyróżnieniami.

HIT! Kontrowersyjne show powraca na ekrany! Nowy sezon już niebawem!

To już pewne! Powraca kultowy serial TVN-u! Główna gwiazda potwierdziła informację

„Story of my life” powraca na antenę Polsatu! Obsada równie gwiazdorska co w pierwszym sezonie!


Szansa na sukces powraca

Szansa na sukces powraca

Wojciech Mann - Szansa na sukces powraca

Wojciech Mann - Szansa na sukces powraca

Paweł Kukiz, Anna Wyszkoni - Szansa na sukces powraca

Paweł Kukiz, Anna Wyszkoni - Szansa na sukces powraca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×