Wirtualna Polska

Sylwester 2022. Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk… Gdzie będziemy bawić się na koncertach? Lista miast i gwiazd

Sylwester 2022. Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk… Gdzie będziemy bawić się na koncertach? Lista miast i gwiazd

Sylwester 2022

Sylwester 2022. W jakich miastach zobaczymy gwiazdy poza Zakopanem (impreza TVP) i Chorzowem (Polsat)? Nie mamy dobrych wieści.

Wirtualna Polska

Sylwester to dla wielu najlepszy dzień w roku. Dziś wieczorem cały świat powita nowy rok. Część osób zrobi to na imprezach, część w domach przed telewizorami. Dla tych drugich swoje oferty przygotowały TVP2 i Polsat, które organizują kolejno Sylwestra Marzeń z Dwójką i Sylwestrową Moc Przebojów. Pierwsza impreza odbędzie się w Zakopanem, druga – w Chorzowie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W stolicy Podhala sylwestrowy event odbędzie się na scenie na Górnej Równi Krupowej. W jego trackie wystąpią: Edyta Górniak, Allan Krupa, Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski, Viki Gabor, Maja Hyży, Marina, Kasia Moś, Grupa KOMBI Łosowski, Zenek Martyniuk i Akcent, Marcin Miller i Boys, Weekend, Stanisław Karpiel-Bułecka, Piękni i Młodzi, Don Vasyl, Defis, Classic, Golec uOrkiestra, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, MiłyPan, Blanka, Felivers, Thomas Anders z Modern Talking Black Eyed Peas.

Imprezę w Chorzowie zaplanowano na Polu Marsowym w Parku Śląskim. W tym roku wystąpią tam: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Ania Dąbrowska, Bryska, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Ralph Kaminski, Feel, Grzegorz Hyży, Big Cyc, Lady Pank, Igor Herbut i LemOn,Enej, Michael Patrick Kelly, Michał Wiśniewski.

Sylwester 2022. Jakie gwiazdy w innych miastach?

W tym roku większość polskich miast zrezygnowało z imprez w plenerze (m.in. Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin). Wszystko przez kryzys ekonomiczny. W niektórych z nich będą tylko pokazy didżejskie bez gwiazd. Z grona oszczędnych samorządów wyłamał się Koszalin. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia mieszkańcy miasta będą się bawić na Rynku Staromiejskim przy dźwiękach hitów Kasi Wilk oraz rapera Mezo.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Odliczamy do Sylwestra! 🥳Serdecznie zapraszamy na sylwestrową zabawę na Rynku Staromiejskim! 31 grudnia na scenie przed ratuszem wystąpi Kasia Wilk oraz gościnnie Mezo.Do zobaczenia na miejscu! 💥

Posted by Koszalin Centrum Pomorza on Tuesday, December 27, 2022

Imprezy oczywiście odbędą się w klubach. W nich będą dominowały disco-polo i rap.

Jak oceniacie taką ofertę sylwestrową? Nie ma wątpliwości – jest biedniej niż zwykle, ale nie ma się czemu dziwić. Kryzys i szalejąca inflacja sprawiły, że samorządy mają pilniejsze wydatki niż imprezy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Polsat oczywiście bo nie ma na TVN

  • Gość pisze:

    Jak inni na zdjęciach inaczej niź na źywo prl jak nic ha ha a ha ha a ci co a ten co a ci policja cudaki ha ha zaraz ci przypierd..le nie jesteśmy na ty pan pani nawet nie wychodzi z auta lepiej zadzwoń ku..wo yyy pan pani pod ten numer 112 ha ha i to tyle

  • Wirtualna Polska
    Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×