Dorota Michałowska żegna się z telewidzami Superstacji: „Przyszedł czas na kolejne wyzwania”

Kim jest Dorota Michałowska?

Kim jest Dorota Michałowska?

Po 4 latach Dorota Michałowska postanowiła zakończyć współpracę z telewizją Superstacja. 15 września widzowie po raz ostatni zobaczą ją w roli prowadzącej program Na Tapecie.

Dorota Michałowska związana była z Superstacją od 2015 roku. Początkowo na antenie pojawiała się w roli reporterki z czerwonego dywanu. Relacjonowała dla widzów najważniejsze wydarzenia ze świata kultury, sztuki i show-biznesu. Na początku 2016 roku została jedną z gospodyń codziennego programu show-biznesowego Na Tapecie. Program, który prowadziła na żywo był jednym z ulubionych pozycji programowych widzów Superstacji i osób śledzących show-biznesowe nowinki.

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Po 4 latach fantastycznej przygody z telewizją Superstacja przyszedł czas na kolejne wyzwania. Trzymam kciuki za nową ofertę Superstacji, uznałam jednak, że nie wpisuję się w zaproponowaną koncepcję kanału. Dlatego w porozumieniu ze stacją postanowiłam zakończyć współpracę. To nie oznacza, że znikam z mediów. Rozwijam swojego bloga dmbeauty.pl i pracuję nad kolejnymi projektami. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła potwierdzić, gdzie fani „szklanego ekranu” mnie ponownie zobaczą. Tymczasem bardzo dziękuję koleżankom i kolegom z redakcji, jak również władzom stacji za zaufanie i możliwość rozwoju. Dziękuję widzom za wszystkie wspólne spędzone popołudnia, za sympatię i wyrazy życzliwości, jakie otrzymałam – poinformowała dziennikarka w swoim oświadczeniu na Instagramie.

View this post on Instagram

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Po 4 latach fantastycznej przygody z telewizją Superstacja przyszedł czas na kolejne wyzwania. Trzymam kciuki za nową ofertę Superstacji, uznałam jednak, że nie wpisuję się w zaproponowaną koncepcję kanału. Dlatego w porozumieniu ze stacją postanowiłam zakończyć współpracę. To nie oznacza, że znikam z mediów. Rozwijam swojego bloga www.dmbeauty.pl i pracuję nad kolejnymi projektami. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła potwierdzić, gdzie fani „szklanego ekranu” mnie ponownie zobaczą. Tymczasem bardzo dziękuję koleżankom i kolegom z redakcji, jak również władzom stacji za zaufanie i możliwość rozwoju. Dziękuję widzom za wszystkie wspólne spędzone popołudnia, za sympatię i wyrazy życzliwości, jakie otrzymałam. W Superstacji, w Na Tapecie widzimy się do połowy września. Trzymajcie kciuki ???? #zmiany #idzienowe #nowewyzwania #nowyprojekty #dmbeauty #dmbeauty.pl #dorotamichałowska #tv #tvpresenter #journalist #blogerka #polskamama #polskadziewczyna #polishmom #instamom #pracujacamama #superstacja #foto #instagram

A post shared by dmbeauty.pl Dorota Michałowska (@dmbeauty.pl) on

Kim jest Dorota Michałowska?

Dorota Michałowska przed rozpoczęciem współpracy z telewizją Superstacja pracowała jako aktorka i modelka. Występowała w serialu Daleko od noszy oraz zagrała epizody w kilku serialach i filmach, m. in. we Wkręconych, Klanie, Na dobre i na złe. Wzięła udział w kilkudziesięciu telewizyjnych kampaniach reklamowych. Z telewizją związana od kilku lat, współprowadziła program muzyczny, a także pracowała w programie interwencyjnym dla TVN Turbo.

Od 2018 roku prowadzi bloga urodowo-lifestylowego – dmbeauty.pl. Była również gospodynią talk-show Sekrety urody gwiazd, który produkowała dla portalu Plejada.

Lubi świat show-biznesu, podróże i grę w golfa. Kocha zwierzęta. Jest mamą pięknego synka.

Zobacz: Monika Zamachowska pokazała nowego prowadzącego “Pytanie na śniadanie”: “Kulturalny, inteligentny, pięknooki”. Wspomina też Michała Olszańskiego


Dorota Michałowska - Raffaello 2017

Dorota Michałowska - Raffaello 2017

Dorota Michałowska - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Dorota Michałowska - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Dorota Michałowska – TeleKamery 2019

Dorota Michałowska – TeleKamery 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×