Prawdziwa tożsamość nożownika z Gdańska ujawniona! Jego znajomy opublikował wstrząsające informacje!

Stefan Wilmont informacje kto to

Stefan Wilmont zaatakował prezydenta Gdańska

Kim jest Stefan Wilmont, który zaatakował prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP 2019? Mężczyzna ma kryminalną przeszłość, od której włos jeży się na głowie. Co robił w przeszłości? Na jaw wyszły nowe fakty!

Ten atak wstrząsnął całą Polską. Nożownik, którego zidentyfikowano jako Stefana Wilmonta, zaatakował prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza na scenie podczas finału WOŚP 2019. Bezczelny nożownik wykorzystał zamieszanie i przerażenie tłumu by przedstawić się do mikrofonu i „usprawiedliwić” swoje działanie. Co o nim wiadomo?

Okazuje się, że Wilmont ma za sobą kryminalną przeszłość. Z więzienia, do którego zesłano go za 4 napady na bank, wyszedł po pięciu latach zaledwie… wczoraj. Jak wynika z informacji TVN24 mężczyzna opuścił zakład zamknięty 12 stycznia. Trafił tam za napad na trzy punktu SKOK-u oraz placówkę Credit Agricole. Za napady z bronią w ręku skazano go na 5 lat pozbawienia wolności w 2014 roku. Pieniądze zdobyte w napadach wydawał na egzotyczne zagraniczne podróże i luksusowe życie. Jak tłumaczył, kradł bo „nie miał za co żyć”.'

Kim jest Stefan Wilmont?

W sieci, krótko po zamachu na prezydenta Gdańska, pojawił się szokujący list od osoby zaznajomionej z nożownikiem. Jakim człowiekiem był niegdyś Wilmont?

Znam osobiście napastnika który dzisiaj dźgnął Pawła Adamowicza.. Słychać jak mówi, że nazywa się Stefan Wilmont.
To ten sam typ który kilka lat temu w Gdańsku napadł na 4 banki.
(…)
Na zdjęciu po lewej to właśnie Stefan. Zwróćcie uwagę na jego charakterystyczne okulary, takie same ma na zdjęciu na facebooku. Jego profilowe zdjęcie to ostatnie przed zatrzymaniem go w Polsce. Wyjechał sobie na wakacje, na wyspy kanaryjskie, za zarobione pieniądze z napadów. Odsiedział kilka lat w więzieniu (jak sam mówi na nagraniu – pięć lat). Dostawałem sporo informacji od kolegów którzy korespondowali z nim oraz widywali się z nim, że w więzieniu dosłownie postradał zmysły. Był izolowany od reszty więźniów.
Przed napadami pamiętam go jako normalnego chłopa. Chodził na siłownie, graliśmy razem w tibie (ktoś tam z jego rodziny miał nieźle zarabiający serwer prywatny). Byłem z nim na manifestacji przeciwko ACTA, pamiętam jak mi opowiadał, że ma zamiar zmierzyć się z dzikiem w lesie (siłować się z nim czy coś) i wrzucić to na YouTube. Taki pozytywny wariat.
Absolutnie nie popieram tego co zrobił. Życzę panu Adamowiczowi szybkiego powrotu do zdrowia. – czytamy

Co o tym sądzicie?

W jakim stanie jest prezydent Gdańska? Pojawił się pierwszy oficjalny komunikat

Kto zaatakował prezydenta Gdańska? Zamachowiec to „Stefan Miłosz”. Zobacz zdjęcia z zatrzymania zamachowca

Z OSTATNIEJ CHWILI: Prezydent Gdańska zaatakowany przez nożownika podczas Światełka do nieba WOŚP!


Stefana Wilmont (fot. o2.pl)

Stefana Wilmont (fot. o2.pl)

Stefana Wilmont (fot. o2.pl)

Stefana Wilmont (fot. o2.pl)

Stefan Wilmont (fot. o2.pl)

Stefan Wilmont (fot. o2.pl)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×