Szukaj

Na ślubie Meghan i Harry’ego pojawi się siostra księżnej Diany! Zobaczcie jak wygląda dzisiaj

Księżna Diana, siostra, ślub Meghan i Harry'ego

Księżna Diana, siostra, ślub Meghan i Harry'ego

Siostra księżnej Diany na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle

Chociaż na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle zabraknie najważniejszej osoby w życiu przyszłego pana młodego – księżnej Diany, towarzyszyć będzie mu jej rodzeństwo. W tym Cynthia Jane Fellowes. Kim jest siostra Diany i jaką rolę odegra podczas ślubu?

Meghan Markle zrobi wszystko aby uszczęśliwić księcia Harry’ego! Na swój ślub przygotowała wyjątkowe show ku pamięci księżnej Diany!

Kim jest Cynthia Jane Spencer, siostra Diany?

Cynthia Jane Spencer jest drugą córką Edwarda Johna Spencera. Podobnie jak jej siostry, kształciła się w szkole z internatem w West Heath niedaleko Sevenoaks w hrabstwie Kent. Kiedy miała 21 lat poślubiła Roberta Fellowes’a – prywatnego sekretarza królowej w latach 1990 – 1999 r. Ślub odbył się w 1978 roku w Opactwie Westminsterskim. Diana była wówczas drużbą.

Para doczekała się trójki dzieci: Laury Jane Fellowes, Alexandra Roberta Fellowes’a i Eleanor Ruth Fellowes. Warto wspomnieć, że Laura, która jest kuzynką księcia Williama, jest także matką chrzestną jego córki księżniczki Charlotte.

Po śmiertelnej katastrofie samochodowej Diany w 1997 roku, Jane wczesnym rankiem poinformowała rodzinę o śmierci siostry. Wraz ze starszą siostrą Sarah towarzyszyły księciu Karolowi w Paryżu, kiedy ten ściągał ciało Diany do kraju. Podczas gdy jej rodzeństwo wypowiadało się po śmierci księżnej, Jane trzymała się z dala od światła reflektorów i postanowiła nie pojawiać się w filmie dokumentalnym BBC o Dianie, odmówiła też komentowania tematu w materiale, który powstał z okazji 20-lecia tragicznej śmierci.

Siostra księżnej Diany lektorką na ślubie Harry’ego i Meghan

Podczas ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle, siostra księżnej Diany, Jane będzie lektorką. Dodajmy, że chociaż od czasu tragicznej śmierci swojej siostry Diany w 1997 r. Jane w znacznej mierze trzymała się z dala od światła reflektorów, Harry zawsze pozostawał w bliskich relacjach z rodziną swojej matki. Cynthia poznała narzeczoną księcia Harry’ego  jeszcze zanim oficjalnie ogłosił swoje narzeczeństwo w listopadzie 2017 roku.

Ups… Książę Louis i księżniczka Charlotte na oficjalnym portrecie mają na sobie stare ubrania!

Nie tylko księżna Kate oczarowała swoją ślubną suknią! Oto 10 najgłośniejszych kreacji na królewskich dworach!

Królowa Elżbieta II dla ratowania honoru rodziny posunęła się do KŁAMSTWA! Sprawa dotyczy śmierci księżnej Diany!

Potworne słowa żony księcia Karola wywołały skandal na brytyjskim dworze! Poszło o księżną Dianę!


Siostra księżnej Diany – Lady Cynthia Jane Fellowes

Siostra księżnej Diany – Lady Cynthia Jane Fellowes

Siostra księżnej Diany – Lady Cynthia Jane Fellowes (po lewej)

Siostra księżnej Diany – Lady Cynthia Jane Fellowes (po lewej)

Cynthia Jane Fellowes

Cynthia Jane Fellowes

Dodaj komentarz

 • Gość Anulka pisze:

  Diana to wjątkowa komieta była ale myślę że William szukał takiej żony która charakterem bardzo przypomina jago mamę i myślę że taką znalazł.

 • Ola pisze:

  Szkoda. Mi. Diany teraz by miala nie cale 58 lat. Byla by cudowną babcią piekna byla i dzieci wiliama są tego dowodem mam madzeje ze tam gdze jest jest jej dobrze

 • Beata Tomaszewska pisze:

  Diana to przepiękna kobieta jedna z piękniejszych kobiet świata trudno innym nawet do niej się zbliżyć nie mówiąc o dzisiejszych księżniczek które nie mają tego co Diana w sobie myślę że jak wchodziła do pokoju to taśmy wszystkie kobiety

 • Gość pisze:

  Zawsze Diane uważałam za uosobienie kobiecości piękna kobieta do której trudno sie nawet zbliżyć powiedziałabym więcej jedna z piękniejszych kobiet swiata

 • Polka pisze:

  To fascynujące mieć dzieci ,ta ich młodość i spełnienie się macierzyństwem , wspaniała rola i to nie jedna w swoim życiu i dziecka swojego i faceta z którym się jest ,ale to wszystko zależy od faceta jaki jest i ma charakter ,podejście do życia ,dzięki facetowi ma się fascynujące życie i dzieci w kazdym razie warto szukać faceta by mieć satysfakcję w życiu że dobrze się żyło czy miało fascynującą rodzine , przedewszystkim to piękne ,przeżyć coś i mieć jakieś życie

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×