Sara James musiała zmienić szkołę. Równieśnicy byli dla niej tak okrutni, że dłużej nie mogła tego znieść. To przykre z czym się mierzyła

Sara James

Sara James

Sara James w nowym wywiadzie opowiedziała, że była zmuszona zmienić szkołę. Wszystko przez rówieśników, którzy byli dla niej okrutni. Co im się nie podobało?

Sara James ma dopiero 14 lat, a na swoim koncie imponującą liczbę sukcesów. Wszystko zaczęło się od jej udziału w programie The Voice Kids. Już w czasie przesłuchań w ciemno zachwyciła głosem jury i publikę. Bez problemów przeszła przez kolejne etapy wokalnego show, dostając się do ścisłego finału, w którym okazała się bezkonkurencyjna. Po tym jak wygrała 4. edycję kultowego formatu, jej kariera zaczęła nabierać tempa.

W 2021 roku została reprezentantką Polski w 18. Konkursie Piosenki Eurowizji Junior, na którym wywalczyła drugie miejsce. Długo nie czekała, by ponownie zwrócić na siebie uwagę zagranicznej widowni. Sara kilka tygodni temu poleciała do Los Angeles, by wziąć udział w amerykańskiej wersji programu Mam Talent.

Do tego stopnia zachwyciła jurorów, że Simon Cowell zdecydował się wcisnąć Złoty Guzik, który sprawił, że Polka automatycznie awansowała do półfinału, pomijając poprzedzającego go etapy. W finale nie trafiła do ścisłej piątki najwyżej ocenionych uczestników, spośród których wyłaniano zwycięzcę, ale i tak dała się zapamiętać Amerykanom. Na zakończenie show zaśpiewała w duecie z Black Eyed Peas.

Sara James musiała zmienić szkołę

Sara była ostatnio gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Wspomniała w nim o hejcie, z którym spotyka się na co dzień. Jako młoda dziewczyna nie miała pojęcia, że ludzie mogą być aż tak zazdrośni:

Czasami zdarza się hejt. (…) Trochę nie zdawałam sobie sprawy z tego, że jak wchodzisz w show-biznes i stajesz się rozpoznawalny, to gdzieś tam ci ludzie stają się zazdrośni… Taka nienawiść bezsensowna. Ja tego strasznie nie rozumiem. (…) Ale ludzie tacy są. Mam nadzieję, że zaczną się w tym temacie bardziej edukować. To jest bez sensu, niepotrzebne to jest. Powinniśmy się doceniać – powiedziała.

Przyznała, że miała również problemy przez kolor skóry. Z tego powodu zdecydowała się nawet na zmianę szkoły:

Miałam i to nie raz! Zmieniłam szkołę trochę też przez to… – wyznała.

Na szczęście w nowej placówce nie dochodzi do takich sytuacji i Sara nie musi walczyć z rasistowskimi komentarzami.


Sara James przefarbowała włosy

Sara James przefarbowała włosy

Sara James na lotnisku

Sara James na lotnisku

Sara James

Sara James

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tytuł z kosmosu. Reszta o kant d razem z tym co to pisał

 • Gość pisze:

  Sara jesteś fantastyczna ,cudowny głos.moge cię słuchać cały dzień, jesteś sobą kochana ,dalej śpiewaj ,Życzę ci cudownej drogi do wielkiego sukcesu każdy ci po prostu zazdrości jesteś cudem

 • Gość pisze:

  Sara jest cudowna dziewczyna a to wszystko to zazdrość pustych dzieciakow

 • Gość pisze:

  Piękna, mądra, zdolna aktorka i piosenkarka Ola Szwed też miała problemy i jakoś mało o tym mówiła.
  Lubię Sarę, ale musi nauczyć się brać wiele na luz, to będzie jej dodatkowy atut.

 • GośćAnna pisze:

  Niech jedzie za granicę

 • Gość pisze:

  Skoro USA takie fajne, może zawsze się tam przenieść. Taka… amerykańska nastolatka. Zafascynowanie USA tatusia jest zrozumiane, niech się tam przeniosą, Czego całej rodzinie z serca życzę. I wielu sukcesów… ekh, ekm… ah nie… tam będzie po prostu nikim, a tu zawsze może gwiazdorzyć.

  • Gość pisze:

   No i się rozpisała zawistna wolska ci… p.. a.
   Po pierwsze w Stanach nie jest już anonimowa, po drugie nie widzę żeby gwiazdorzyla. Inteligentna, mądra, świetnie się uczy, niesamowicie utalentowana. Nie musi gwiazdorzyć, wystarczy że zaśpiewa, a ma dopiero 14 lat, świat stoi przed nią otworem, a twoim jedynym otworem będzie (_l_)

  • Gośćewa pisze:

   Nie pusz bzdur Tez jej zazdrościsz To dlaczego nie masz takiego glosu jak ona?! 0 tez byś gwiazdorzyl Sarą jest świetna nastolatka z wspaniałym głosem Ma wielki talent

  • Gość pisze:

   W USA jest po prostu inaczej, byłam tam i wiem jak to jest, lepiej się nie wypowiadać jak się nie ma pojęcia o czym ktoś mówi.

 • Gość pisze:

  „Katolicka” Polska.

 • Gość pisze:

  Zdrowia młoda zdolna da rade moźe kiedyś nawet zostanie prezydentową za takie zniesławienia a głosów hop hop mop mop ci u nas dostatek nawet pkb poszło do góry a innym maleje takie cuda no to co zamyka granice i niech bawią dalej sami jak tacy zajeb..sci i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×