Sara James coraz większą gwiazdą w USA! Po „Mam talent” pora na kolejne show. Tym razem zmierzy się z gwiazdami!

Sara James

Sara James

Sara James przebywa w Stanach Zjednoczonych i wystąpi w kolejnym po America's Got Talent programie. Polka będzie miała okazję rywalizować w America’s Got Talent: All-Stars. Co wiadomo na ten temat?

Sara James pojawiła się w The Voice Kids i oczarowała widzów i jurorów. Potem zachwyciła na Eurowizji Junior w Paryżu. Tam zajęła drugie miejsce. W ostatnim czasie 14-letnia Polka podbijała Stany Zjednoczone. Występy w America’s Got Talent zaczęła od wykonania utworu z repertuaru Billie Eilish. Występ tak spodobał się jurorom, że słynny Simon Cowell, wcisnął złoty przycisk, gwarantujący jej miejsce w półfinale.

Tam znów porwała publiczność. Tym razem utworem Eltona Johna, a telewidzowie zdecydowali o jej występie w finale. Nie udało się jej wygrać, ale osiągnęła gigantyczny sukces.

Jestem samokrytyczna, ale wydaje mi się, że to jest dobre. Uważam, że mogłam coś zrobić lepiej, ale jestem bardzo szczęśliwa. To był finał, więc jestem super zadowolona. To, że nie wygrałam AGT, a dziewczyny z Mayyas wygrały… na maksa im gratuluję, są przecudowne, bardzo się zżyłam z tymi wszystkimi ludźmi. Dziewczyny, które wygrały, są przecudowne, niezwykle utalentowane. One mnie uczyły tych dzikich rąk, pomyślałam, że to jest niesamowicie ciężkie. Mam do nich kontakty, cudowne dziewczyny. Wielki zaszczyt, że mogłam z tymi wszystkimi uczestnikami być na scenie. Ja się czuję bardzo dobrze – opowiedziała nam po powrocie do Polski.

Teraz będzie miała kolejną szansę, żeby zabłysnąć. Wystąpi w kolejnym amerykańskim programie.

Sara James w kolejnym programie w Stanach Zjednoczonych

Na Instagramie Sara James pokazuje, że właśnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. W towarzystwie mamy zwiedza kraj, ale też pracuje.

Okazuje się, że Sara po raz kolejny będzie miała okazję oczarować amerykańską publiczność. Stacja NBC ogłosiła, że po raz kolejny zaprosi uczestników America’s Got Talent do udziału w rywalizacji. Tym razem udział weźmie 60 uczestników, których widzowie z całego świata poznali w poprzednich edycjach programu, głównie z USA i Wielkiej Brytanii. Na liście uczestników zalazły się także gwiazdy z Dominikany, Indii, Kanady, Niemiec czy Rumunii. Zaproszenie otrzymała także Sara James.

Program ma wystartować w 2 stycznia 2023 roku, a finał planowany jest na 13 lutego. W każdym odcinku wystąpi 10 uczestników i będą walczyć o 5 miejsc finałowych. Jurorzy, wskazując osobę, która ma wystąpić w ostatnim odcinku, będą wciskać złote przycisk, a widzowie będą mogli głosować na ulubieńca.

Pozostaje trzymać kciuki za Sarę, żeby tym razem udało się osiągnąć szczyt.


Sara James z przyjaciółką

Sara James z przyjaciółką

Sara James przefarbowała włosy

Sara James przefarbowała włosy

Sara James na lotnisku

Sara James na lotnisku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×