Sandra Kubicka i Baron nie ukrywają tego, że darzą się silnym uczuciem. Zdobyli się na gest na miarę nowożeńców

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron przez pewien czas ukrywali swój związek. Odkąd potwierdzili, że są razem, nie ukrywają, że darzą się silnym uczuciem. Ten drobny gest sporo mówi o ich relacji.

O tym, że Sandra Kubicka Baron się spotykają, plotkowano od dawna. Już pod koniec września media obiegła informacja, że są razem.  Tak przynajmniej twierdził informator Pudelka, który podkreślał, że zakochani bardzo dbają, by żadne z ich wspólnych zdjęć nie pojawiło się w prasie:

Sandra i Baron spotykają się już od dłuższego czasu. Można ich spotkać razem na imprezach. Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny. To Sandra chciałaby już ujawnić łączącą ich relację i móc pokazywać się z nim na ściankach, ale na prośbę Alka milczy.

Zarówno modelka, jak i muzyk nie komentowali tych doniesień. Chociaż aktywnie działali w social mediach, a także zdarzało się, że udzielali wywiadów, nie ujawniali w nich tożsamości swojego partnera.

Sandra Kubicka i Baron noszą identyczną biżuterię. Jak wyglądają?

Baron i Kubicka tydzień temu poinformowali, że są razem. Modelka pochwaliła się bardzo romantycznym wideo, w którym zaprezentowała niektóre momenty ich codzienności, w tym m.in. zdjęcia zrobione w czasie podróży. Z kolei muzyk pokazał efekt sesji, w której pozował z ukochaną. Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach podkreślali, że trzymają kciuki, za ich szczęście.

Od tego momentu Sandra Kubicka i Baron nie szczędzą internautom wybranych momentów ze swojego wspólnego życia. Tak jak niedawno, gdy modelka zdradziła, że co tydzień śledzi nowe odcinki The Voice of Poland, w którym jednym z jurorów jest jej partner. Wcale nie próbowała ukryć emocji, jakie jej towarzyszą:

@voiceofpoland co weekend oglądamy! Uwielbiam. Jakbyście zobaczyli mnie z boku to na pewno byście się uśmiali… krzyczę, płaczę i przeżywam na przemian, jakbym miała PMS co sobotę.

Z kolei muzyk w poniedziałkowy wieczór pochwalił się zdjęciem, na którym on i Sandra leżą obok siebie. Uwagę przyciąga biżuteria, jaką noszą zakochani. Zdecydowali się na takie same złote bransoletki z delikatnym kryształem. Ten drobny gest mówi sporo o relacji, jaka łączy partnerów.


Sandra Kubicka i Baron noszą identyczną biżuterię

Sandra Kubicka i Baron noszą identyczną biżuterię

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×