Baron doprowadził Sandrę Kubicką do skrajnych emocji: „Krzyczę, płaczę i przeżywam, jakbym miała PMS”. Wszystko nagrała

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka przez Barona nie potrafi powstrzymać emocji. Modelka nagrała stories, na których podzieliła się swoimi wrażeniami.

Sandra Kubicka jakiś czas temu zdradziła, że jej serce jest zajęte. Długo nie chciała powiedzieć, kto jest jej wybrankiem. Pojawiały się jednak pewne plotki, które się potwierdziły. Modelka tworzy szczęśliwy związek z Baronem. Mimo doniesień informatorów z otoczenia gwiazd, modelka zaprzeczała, że jest z 37-latkiem. Jedną z pierwszych, które potwierdziły ich relację, była eks-partnerka muzyka – Blanka Lipińska:

Już od dawna wiedziałam, ale co mnie to obchodzi. Tam jest Baron i Sandra, czy gdzieś tam jest Blanka Lipińska? – skomentowała w rozmowie z Pomponikiem.

Po tych słowach trudniej już było ukrywać parze swój związek. Kubicka jednak nie dawała za wygraną i na pytanie, czy spotyka się z Baronem, odpowiedziała:

Nie no z Baronem się znamy bardzo długo, kilka lat. Jest wspaniałym mężczyzną. Ale się Alek uśmieje jak obejrzy ten wywiad i dowie się, że ludzie gadają, że się spotykamy.

Sandra Kubicka i Baron potwierdzają związek

Kilka dni później para oficjalnie potwierdziła związek. Sandra i Baron opisali swoje uczucie na Instagramie:

Wszyscy zdążyli wypowiedzieć się już na temat naszego związku. Gazety, radia, telewizje i „ekspertki” od naszej relacji powiedziały co chciały. Czas na mój komentarz: Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z @alekbaron i tak – jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy… dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć – czytamy we wpisie.

Sandra Kubicka oszalała z miłości

Baron niejednokrotnie pokazał już, jak rozpieszcza swoją ukochaną. Zabiera ją na romantyczne randki oraz nagradza bukietami kwiatów. Jak swoje uczucia okazuje Sandra? Na Instagramie wyznała, że co tydzień ogląda program The Voice of Poland, w którym jednym z jurorów jest właśnie jej nowy partner:

@voiceofpoland co weekend oglądamy! Uwielbiam. Jakbyście zobaczyli mnie z boku to napewno byście się uśmiali… krzyczę, płaczę i przeżywam na przemian, jakbym miała PMS co sobotę.

Na koniec dodała również, że choć Baron jest największą atrakcją dla jej oka, to:

Wcale nie oglądam tylko dla przystojniaka @alekbaron.

Swój wpis Sandra udokumentowała nagraniem wideo, na którym możemy zobaczyć, jak mocno ekscytuje się oglądając The Voice of Poland. Wy też tak macie?


Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

6Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×