Sandra Kubicka i Baron są parą! Wypłynęły kulisy ich płomiennego romansu. Oj, długo się ukrywali

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron są parą, o czym poinformowała osoba z ich otoczenia. Zdradziła, dlaczego na razie nie pochwalili się tym, że są w związku.

Sandra Kubicka w show-biznesie obecna jest już od dawna. Po tym, jak wystąpiła w 10. edycji programu Taniec z Gwiazdami, zyskała ogromną sympatię fanów i popularność. Modelka od najmłodszych lat robiła karierę za granicą, a po 14 latach życia w Miami spakowała walizki i wróciła do kraju. Gwiazda podjęła tę decyzję po tym jak rozstała się ze swoim narzeczonym Kaio Alvesem Goncalvesem. Para poznała się w 2018 roku i planowała wspólną przyszłość. Modelka mówiła o partnerze, jak o miłości swojego życia. Byli narzeczeni chętnie opowiadali o swoim związku i zdradzali szczegóły nadchodzącego ślubu. Ich plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Uczucie, które łączyło Sandrę z Kaio nie przetrwało próby czasu. Modelka w social mediach poinformowała o ich rozstaniu. Po tym postanowiła, że wraca do kraju. Długo uchodziła za singielkę, jednak ostatnio zaczęła otwierać się w temacie nowego związku.

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka jest ulubienicą fanów, a co za tym idzie, chcą oni wiedzieć o niej jak najwięcej. Ku ich uciesze modelka chętnie udziela wywiadów dotyczących życia prywatnego. Ostatnio jednak obrała inną strategię i długo nie chwaliła się w mediach kolejną miłością. Nie zaprzeczała jednak, że jest zakochana. W ostatniej rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak wygląda jej aktualny związek.

Oczywiście, że jest zajęte. Jestem zakochana na maksa i nigdy nie miałam tak spokojnej miłości jak teraz. Tego się nie będzie już długo dało ukryć, bo już i tak wszyscy gadają o tym i wiedzą, tylko nie medialnie. Pewnie gdzieś nas wyhaczycie.

Zapytaliśmy ją wówczas o krążące w kuluarach plotki o tym, że spotyka się z Baronem. Sandra bardzo dyplomatycznie odniosła się do tych doniesień.

Nie chcę o tym mówić. Z Baronem znamy się bardzo długo. Jest cudownym mężczyzną. Uwielbiam go.

Chociaż modelka na ten temat wypowiadać się na razie nie chce, bardziej rozmowne są osoby z jej otoczenia. Jedna z nich w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że zakochani spotykają się od dłuższego czasu:

Sandra i Baron spotykają się już od dłuższego czasu. Można ich spotkać razem na imprezach. Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny. To Sandra chciałaby już ujawnić łączącą ich relację i móc pokazywać się z nim na ściankach, ale na prośbę Alka milczy.

Przypomnijmy, że ostatnią partnerką Barona była Blanka Lipińska, z którą rozstał się po ośmiu miesiącach. Wcześniej juror The Voice of Poland spotykał się między innymi z Julią Wieniawą i Aleksandrą Szwed.


Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka - gwiazdy w bikini

Sandra Kubicka - gwiazdy w bikini

Baron – finał The Voice Kids 4

Baron – finał The Voice Kids 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×