Roksana Węgiel ma starszego o 8 lat partnera: „Na początku dziwnie się czułam”. To dlatego dobrze się z nim dogaduje

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zaskoczyła wszystkich, kiedy ujawniła, że spotyka się z 26-letnim Kevinem Mglejem. W wywiadzie wyjaśniła, dlaczego zainteresowała się starszym mężczyzną.

Roksana Węgiel z impetem wkroczyła w polski show-biznes już jako 13-latka. Kilka dni temu wkroczyła w pełnoletniość, a przy okazji pokazała swojego partnera. Wybór nastolatki zaskakuje. Wyjaśniła, dlaczego jej serce nie zabiło dla równolatka.

Roksana Węgiel wyjaśnia, dlaczego zainteresowała się dużo starszym mężczyzną

Roksana w dniu swoich 18. urodzin udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała planach i nowej płycie. Otworzyła się także na temat relacji, na której temat nie chciała się wypowiadać publicznie przez ponad rok:

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – powiedziała o Roksana w rozmowie z Plejadą.

Różnica ośmiu lat absolutnie nie przeszkadza Roksanie. Jak sama wskazuje, taka sama różnica była między jej rodzicami.

Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – powiedziała.

Następnie do sieci trafiły pierwsze oficjalne zdjęcia z imprezy urodzinowej solenizantki. Roxie i Kevin nie szczędzili sobie czułych gestów:

Cóż to była za noc!
Dziękuję wszystkim, z którymi mogłam celebrować moje 18 urodziny. Cudownie się bawiłam, na pewno zapamiętam ten wieczór na długo.

Po intensywnej pracy nad płytą Roksana postanowiła wybrać się na urlop. Poleciała z Kevinem na Malediwy.

Węgiel wybrała się na Malediwy wraz z Kevinem Mglejem, a na ich instagramowych profilach pojawiły się kadry z luksusowych wakacji. Młodziutka gwiazdka zapozowała również do zdjęć, które zapewne zrobił jej ukochany – przekazał Super Express.

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z wakacji w tropikach.

Roksana Węgiel nie przejmuje się krytyką relacji, w którą weszła. W wywiadzie wyjaśniła, że nie tylko przykład rodziców sprawił, że zainteresowała się starszym mężczyzną.

Nie mam jakiegoś zbyt dobrego przelotu z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście są wyjątkowe przypadki ludzi, których znam od wielu lat. Mam przyjaciół rówieśników, ale tak naprawdę od pięciu lat zadaję się z samymi dorosłymi osobami. Żyję w tym świecie show biznesu – wyznała w Esce.

Od 13. roku życia obracała się wśród dorosłych.

Na początku dziwnie się czułam, ale kiedy poczułam się trochę pewniej, zaczęłam spotykać na swojej drodze super ludzi i od dłuższego czasu otaczam się dorosłymi – wyznała.

Jak widać, Roksana jest bardziej dojrzała niż jej rówieśnicy i stąd jej wybór. Co wy na to?


Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak można napisać że 8 lat różnicy faceta to duza różnica? Ile masz lat autorko artykułu, 17 ? To żadna różnica. Duza zaczyna się od co najmniej 19 a i nawet 29 lat a nie od 8 ! Kto napisal tak glupi artykul ???

  • Gość pisze:

    Kevin Mglej…. xd

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×