Szukaj

Robert Górski miał poważny wypadek na drodze. W jakim jest stanie?

Robert Górski miał wypadek samochodowy. Co się stało?

Robert Górski miał wypadek samochodowy. Co się stało?

Robert Górski, a także pozostali członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju, mieli wypadek samochodowy. O zdarzeniu poinformowano na Facebooku grupy. Co się stało i czy ktoś ucierpiał?

Robert Górski w zeszłym roku stanął na ślubnym kobiercu. Związał się z Moniką Sobień – matką swojej córki Maliny Górskiej. Para sakramentalne „tak” wypowiedziała w jednym z warszawskich kościołów. Po zakończonej uroczystości, w modnej restauracji, odbyło się przyjęcie weselne, na którym pojawiło się około 50 zaproszonych osób. Nie tylko składali życzenia i bawili się z parą młodą, ale także podziwiali piękny wystrój knajpy i konsumowali potrawy z wystawnego menu:

W menu znalazły się krem z leśnych grzybów z ziołową grzanką, flaki po warszawsku z pulpecikami i parmezanem, gęś z gruszką w czekoladzie, wędzone półgęski w sosie malinowym i carpaccio z buraka. Na deser podawano bezę z kremem chantilly i marakują, tiramisu, sernik z białą czekoladą i filetowane owoce – informował Super Express. 

Robert Górski miał wypadek. Co się stało?

Od momentu ślubu minęło już kilka miesięcy. Oprócz życia rodzinnego Górski skupia się na pracy. Wraz z Kabaretem Moralnego Niepokoju występują w całej Polsce. Gdy wracali do domu w niedzielę, bus, którym podróżowali kabareciarze, miał wypadek w okolicach Zielonej Góry. Pojazd zderzył się z dzikiem, o czym poinformowano w mediach społecznościowych grupy.

Zaczęło się…. Dziki biorą odwet.
PS. Wszystkich miłośników dzików uspokajamy, a miłośników łowiectwa ostrzegamy – obejrzał się, fuknął i pobiegł w knieję — skomentowano sytuację na oficjalnej stronie grupy.

Kabaret Moralnego Niepokoju miał wypadek

Kabaret Moralnego Niepokoju miał wypadek

Chociaż zdjęcia, które zrobiono na miejscu wypadku, nie wyglądają dobrze, nikt nie ucierpiał. Jak zapewniają członkowie kabaretu, zarówno dzik, jak i podróżujący są cali i zdrowi.

Zobacz także: Robert Górski schudł już 15 kilo, ale to nie koniec metamorfozy. Jak tego dokonał w tak krótkim czasie?


Kabaret Moralnego Niepokoju miał wypadek

Kabaret Moralnego Niepokoju miał wypadek

Robert Górski schudł 15 kilo

Robert Górski schudł 15 kilo

Ślub Roberta Górskiego i Moniki Sobień

Ślub Roberta Górskiego i Moniki Sobień

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×