Szukaj

„Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a już chyba wiemy, kto go wygra! Znamy największą gwiazdę tej edycji

Taniec z gwiazdami - Reni Jusis

Taniec z gwiazdami - Reni Jusis

Reni Jusis w Tańcu z gwiazdami? Tabloid twierdzi, że gwiazda wystąpi w kolejnej edycji tanecznego show Polsatu. Czy w ten sposób uda się jej zapomnieć o rozstaniu z byłym mężem?

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki wydawali się być szczęśliwym małżeństwem. Kiedy więc media obiegła informacja o ich rozstaniu, wiele osób przecierało oczy z niedowierzania. Zwłaszcza, że dawni kochankowie rozwód postanowili przyspieszyć i ostatecznie ich małżeństwo zakończyło się 25 kwietnia.

Od tego momentu piosenkarka, która do tej pory skupiała się na życiu rodzinnym, poświęca się karierze. Regularnie grywa koncerty, ale jak się okazuje, to nie koniec wyzwań w jej życiu. Jak donosi Fakt, Jusis zdecydowała się wziąć udział w Tańcu z gwiazdami: 

Renata kilka razy dostawała propozycję, ale uparcie odmawiała. Teraz uznała, że dzięki programowi fanie spędzi czas, a do tego nauczy się tańczyć. A co najważniejsze zajęta treningami nie będzie rozmyślała o rozpadzie swojego małżeństwa. Więc widzi same plusy – przyznał informator tabloidu.

Na ten moment Jusis nie skomentowała medialnych doniesień. Nie wydaje się jednak, by gwiazda zrobiła to w najbliższej przyszłości. Piosenkarka znana jest bowiem z tego, że uparcie chroni życia prywatnego. Na oficjalne potwierdzenie tych informacji, będziemy musieli więc jeszcze trochę poczekać.

Zobacz: To była prawdziwa petarda! Edyta Górniak i Reni Jusis zaszalały razem na jednej scenie! Co tam się działo! [WIDEO]

Zobacz: Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozstali się. Piosenkarka znalazła sposób, by zapomnieć o rozwodzie

Zobacz: To koniec! Reni Jusis i Tomasz Makowiecki są już po rozwodzie! Tabloid ujawnił szczegóły


Reni Jusis - Opole 2019

Reni Jusis - Opole 2019

Edyta Górniak i Reni Jusis, Opole 2019

Edyta Górniak i Reni Jusis, Opole 2019

Reni Jusis i Mela Koteluk – Fryderyki 2019

Reni Jusis i Mela Koteluk – Fryderyki 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×