Celine Dion świętuje urodziny syna i publikuje prywatne zdjęcia. Rene-Charles wyrósł na przystojnego 19-latka

Celine Dion pokazała syna Rene-Charlesa

Celine Dion pokazała syna Rene-Charlesa

Rene Charles Angelil ma urodziny. Ile lat skończył najstarszy syn Celine Dion? Gwiazda opublikowała zdjęcia 19-latka, który również zajmuje się muzyką.

Zaledwie tydzień temu Celine Dion i jej najbliżsi obchodzili czwartą rocznicę śmierci męża piosenkarki, René Angelila, który zmarł na raka gardła w wieku 74 lat w styczniu 2016 roku. Gwiazda oddała hołd swojemu zmarłemu mężowi na Instagramie, gdzie zamieściła poruszający wpis:

Nie ma dnia bez mojej myśli o twoim pięknym uśmiechu. Tęsknimy za tobą, dziękuję za opiekę nad nami, kochanie. Kocham cię. Celine XX.

Celine i René mają trzech synów: 9-letnich bliźniaków Eddy’ego i Nelsona oraz René-Charlesa, który dziś skończył 19 lat.

Rene Charles Angelil ma urodziny. Celine Dion pokazała piękne zdjęcia syna

Podobnie jak w zeszłym roku gwiazda uczciła urodziny najstarszego dziecka, publikując życzenia i uroczą galerię zdjęć. Gwiazda podzieliła się z internautami prywatnymi, nigdy niepublikowanymi fotografiami Rene.

Mój drogi René-Charles, jestem z ciebie taka dumna i ze sposobu w jaki prowadzisz się w życiu. Jesteś prawdziwym dżentelmenem i chcę, abyś wiedział, że wskazówki twojego ojca nadal cię wspierają i chronią… tak jak ja. Bądź najlepszy z siebie… silny, namiętny i mądry, realizuj wszystkie swoje marzenia w życiu – niebo jest granicą! A przede wszystkim baw się dobrze!… Twoje szczęście jest moim szczęściem. Kocham cię bardzo, mój drogi synu! Mama xx… – napisała.

View this post on Instagram

Mon cher René-Charles, Je suis tellement fière de la façon dont tu te comportes et que tu évolues dans la vie. Tu es un vrai gentleman, et je veux que tu saches que ton père veille toujours sur toi et te protège… tout comme moi. Continue d’être le meilleur de toi-même. Sois fort, passionné et judicieux dans la poursuite de tes rêves. Tout est possible… « Sky is the limit ! » Et surtout, sois heureux… ton bonheur fait mon bonheur. Je t’aime tellement, mon grand homme ! Maman xx… . My dear René-Charles, I’m so proud of the way you’re conducting yourself in life. You’re a true gentleman, and I want you to know that your father’s guidance continues to support and protect you… as I do. Keep being the best of yourself… strong, passionate, and wise, as you pursue all of your dreams in life – the sky’s the limit!  And above all, have a good time!…. Your happiness, is my happiness. I love you so much, my dear son!  Mom xx…

A post shared by Céline Dion (@celinedion) on

Kim jest Rene Charles Angelil?

Syn gwiazdy pop poszedł w ślady mamy i od dwóch lat zajmuje się muzyką, pod pseudonimem Big Tip nagrywa rapowe piosenki i publikuje je w internecie. Angélil jest także dj-em i ma na koncie remiks takich przebojów jak House of Ballons byłego chłopaka Seleny Gomez – The Weeknda. René nie wyklucza stworzenia w przyszłości duetu z Céline Dion, a wkrótce wydania własnej płyty. W 2015 roku towarzyszył swojej matce na Billboard Music Awards i zdobył ogromne zainteresowanie wśród nastolatek.

Celine Dion z synem na Billboard Music Awards 2016

Celine Dion z synem na Billboard Music Awards 2016

Nie żyje matka Celine Dion

Na początku miesiąca zmarła matka Celine Dion, Thérèse. Odeszła w wieku 92 lat. W zeszły piątek piosenkarka ogłosiła druzgocące wiadomości w mediach społecznościowych. Zapewniła fanów, że rodzinne wydarzenia nie wpłynął na jej koncerty. Gwiazda zdecydowała, że będzie kontynuować trasę, a koncert w Miami zadedykowała matce.

View this post on Instagram

Je t’aime maman ❤️???? – Céline xx…

A post shared by Céline Dion (@celinedion) on

Courage, to pierwszy album Dion od śmierci jej męża wydany w listopadzie ubiegłego roku. Artystka tego samego miesiąca wyruszyła w trasę koncertową. To jej pierwsza światowa trasa koncertowa od ponad dekady. Gwiazda pojawi się w Europie-również w Polsce, na Bliskim Wschodzie i Ameryce Północnej. Koniec trasy planowany jest na wrzesień 2020 r.


Celine Dion i René-Charles, Instagram

Celine Dion i René-Charles, Instagram

Celine Dion świętuje urodziny syna w 2019 roku

Celine Dion świętuje urodziny syna w 2019 roku

Syn Celine Dion – Rene-Charles – został raperem

Syn Celine Dion – Rene-Charles – został raperem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×