Celine Dion świętuje urodziny syna! Właśnie skończył 18 lat i wyrósł na prawdziwego przystojniaka!

Celine Dion urodziny syna

Celine Dion świętuje 18. urodziny syna

Celine Dion świętuje 18. urodziny swojego najstarszego syna. Wokalistka pochwaliła się pięknym zdjęciem z najstarszym dzieckiem i podzieliła się z fanami emocjonalnym wpisem. Jak wygląda Rene-Charles Angelil? Zobaczcie uroczą fotkę!

Celine Dion ma powody do radości. Wokalistka, która w 2001 roku po raz pierwszy została mamą, właśnie świętuje 18. urodziny swojego najstarszego syna. Choć w jej życiu nie brakowało cierpienia i trudnych momentów, Celine nigdy nie ukrywała, że dzieci dają jej siłę i pomagają przetrwać przez najgorsze okresy. Jest z nimi niewiarygodnie mocno związana, ale najlepszy kontakt ma z pierworodnym, który jest jej pociechą i podporą.

Rene-Charles Angelil jest pierwszym synem diwy i jej zmarłego męża, Rene Angelila. Nastolatek nie tylko odziedziczył po słynnej mamie muzyczne zacięcie – rozwija karierę początkującego rapera – ale również wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Celine pochwaliła się zdjęciem i emocjonalnym wpisem na Instagramie:

Mój synu.

Dzisiaj kończysz osiemnaście lat… już! Wyrosłeś na mężczyznę, a ja jestem bardzo dumna z tego kim jesteś dziś i kim będziesz się stawał z każdym mijającym dniem. Ledwo pamiętam swoje osiemnaste rodziny. Mam nadzieję, że w pełni wykorzystasz ten moment i wszystkie możliwości, które daje ci życie. Szczęście przychodzi do tych, który potrafią je tworzyć. Jesteś pełen pasji, jesteś inteligentny i utalentowany i jestem pewna, że będziesz podejmował same dobre decyzje.

Twój ojciec wciąż będzie cię prowadził, pomagał ci podejmować dobre kroki. A ja będę szła obok ciebie i zawsze będę darzyła cię bezwarunkową miłością.

Ciesz się byciem osiemnastolatkiem. Życie jest tak piękne, jak ty. Niech twoje szczęście będzie tak wielkie, jak moja miłość i duma, które wzbudzasz.

Wszystkiego najlepszego, mój chłopcze. Kocham cię!

Można się wzruszyć!

Wychudzona Céline Dion bez stanika na salonach! To najodważniejszy strój w jej karierze!

Drastycznie wychudzona Celine Dion na pokazie Valentino w Paryżu. Jej nowe zdjęcia przerażają

Lady Gaga spędziła sylwestra z Celine Dion – chciała dobrze, ale ośmieszyła gwiazdę! [WIDEO]


Celine Dion świętuje urodziny syna w 2019 roku

Celine Dion świętuje urodziny syna w 2019 roku

Syn Celine Dion – Rene-Charles – został raperem

Syn Celine Dion – Rene-Charles – został raperem

Celine Dion z synami w Wigilię 2018

Celine Dion z synami w Wigilię 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×