Daniel Martyniuk podpadł nawet gwieździe show TVN-u. Wiadro lodowatej wody na syna Zenka

Rafał Collins i Daniel Martyniuk

Rafał Collins i Daniel Martyniuk

Rafał Collins na Instagramie publicznie zaapelował do Daniela Martyniuka. Jaką radę dla niego przygotował? Co na to internauci? 

Daniel Martyniuk publikuje w sieci posty, w których nie szczędzi gorzkich słów pod adresem innych osób. Skrytykował twórczość Kamila Bednarka, chociaż nigdy nie był w jednym z hoteli negatywnie ocenił jego działalność. Syn Zenka nawoływał także do obalenia polskiego rządu.

Rafał Collins zaapelował do Daniela Martyniuka

Chociaż to Daniel z reguły ocenia zachowania innych, na jego temat wypowiedział się Rafał Collins. Właściciel międzynarodowej firmy motoryzacyjnej postanowił przemówić Martyniukowi do rozumu. Na Instagramie nagrał materiał wideo, w którym nie brakuje mocnych słów.

Rafał powiedział, że w przeciwieństwie do syna Zenka przez wiele lat pracował na własną pozycję. Nie może zrozumieć, że Daniel tak bardzo szarga swoją popularność:

Cześć Daniel, z tej strony Rafał Collins. Gościu, który wiele lat i bardzo ciężko pracował na pozycję, w której się znajduje. Własnoręcznie doszedłem do miejsca, na które tak naprawdę nie zasługuję w moim życiu, wiem, że nie wiesz na ten temat nic, ponieważ… wszystko, co posiadasz, zawdzięczasz swoim rodzicom – spoko, niech tak będzie. Tylko dlaczego tak mocno swoją pozycję szargasz?

Collins dodał, że Martyniuk swoją rozpoznawalność mógłby wykorzystać w lepszym celu niż bezpodstawne krytykowanie. Mówi to wprost, bo uważa, że syn Zenka nie ma wokół siebie osób, które miałyby odwagę powiedzieć to głośno:

Po prostu już ci się poprzewracało w głowie, ale być może potrzebowałeś kogoś takiego jak ja, żeby ci powiedział otwarcie w twarz — zachowujesz się jak błazen i takiego kogoś jak ty trzeba przełożyć przez kolano jak gówniarza. […] Na liścia to zasłużył sobie facet, a w moim przekonaniu na dzień dzisiejszy nie jesteś facetem […]. Weź się chłopaku w garść, przestań pajacować i zacznij żyć w realu.

Ze słowami Rafała zgadzają się internauci. W komentarzach pod materiałem wideo piszą:

  • W końcu ktoś się odważył i powiedział publicznie to co myślą wszyscy, brawo!
  • Brawo, dokładnie powiedziałbym to samo.
  • Bardzo elegancko wyjaśniłeś gościa.

Myślicie, że Daniel odpowie na te słowa?


Rafał Collins krytykuje Daniela Martyniuka

Rafał Collins krytykuje Daniela Martyniuka

Rafał Collins — Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Rafał Collins — Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×