Szukaj

Przemek Kossakowski już szykuje się do ślubu z Martyną. Tabloid przyłapał go w szczególnym miejscu

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski został przyłapany u jubilera, gdzie wybierał obrączki. Czyżby ślub z Martyną Wojciechowską zbliżał się wielkimi krokami?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski początkowo ukrywali swój związek. Chociaż kolorowa prasa donosiła o ich bliskiej relacji, zakochani przez długi czas nie odnosili się do plotek. Z czasem przerwali milczenie i od tego momentu zdarza się, że dzielą się swoim szczęściem z sympatykami.

Przemek Kossakowski u jubilera. Ślub z Martyną coraz bliżej?

Martyna i Przemek są aktywni w social mediach. Niedawno podróżniczka na Instagramie zdradziła, że od ponad roku jest narzeczoną swojego ukochanego. Od dawna nosi wyjątkowy pierścionek, nikt wcześniej nie zwrócił jednak na niego uwagi

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić — komentowała Wojciechowska w nowym wpisie.

Czyżby ślub zbliżał się wielkimi krokami? Jak donosi Fakt, Kossakowski niedawno wybrał się do jednego z warszawskich jubilerów.

Wpuszczono go przed godzinami otwarcia sklepu, nie musiał się więc martwić o innych klientów, którzy chcieliby zrobić sobie z nim zdjęcie, czy wziąć autograf. Dziennik próbował dowiedzieć się, co wybrał, niestety bezskutecznie:

Jaką obrączkę wybrał? Pytaliśmy, ale nie chciał zdradzić. Przemek jest jednak mężczyzną z fantazją. Martyna dostała od niego na zaręczyny pierścionek z meteorytem, więc nie ma wątpliwości, że obrączka, która za jakiś czas znajdzie się na jej palcu, będzie z całą pwnością nietuzinkowa — czytamy w tabloidzie.

Chociaż nie wiadomo, kiedy podróżnicy planują się pobrać, prawdopodobnie ceremonia będzie wyjątkowa, co Martyna zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post:

Hipotetycznie: gdyby ślub się odbył, to myślę, ze byłoby to dość oryginalne i na pewno bardzo, bardzo wyjątkowe i intymne wydarzenie.

Czekamy więc na pierwsze zdjęcia z tego wydarzenia.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski potwierdzają zaręczyny

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski potwierdzają zaręczyny

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - Bal TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×