Pogrzeb Mateusza Murańskiego. Kiedy i gdzie?
Wirtualna Polska

Pogrzeb Mateusza Murańskiego. Kiedy się odbędzie? Pojawiły się poważne komplikacje

Mateusz Murański

Mateusz Murański

Pogrzeb Mateusza Murańskiego. Prokuratura wypowiedziała się oficjalnie na temat przyczyn śmierci 29-latka. Co z pogrzebem? Kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie?

Wirtualna Polska

Mateusz Murański nie żyje. Smutna informacja 8 lutego obiegła media, a fani zawodnika MMA i aktora pogrążyli się w żałobie. Wszystko niestety potwierdziła prokuratura. Zaniepokojona rodzina wezwała do jego mieszkania policję. W środku znaleziono ciało celebryty dobrze znanego fanom nie tylko z oktagonu, ale też z paradokumentu Lombard. życie pod zastaw.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – mówiła w „Super Expressie” rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku – Grażyna Wawryniuk.

Natychmiast w sieci zaczęły pojawiać się informacje o domniemanych przyczynach jego przedwczesnej śmierci. Na ten temat wypowiedziała się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Marietta Witkowska. Celebrytka wyjawiła, że według informacji, które do niej dotarły Mateusz zmarł w czasie imprezy.

Nie wiem jeszcze, jakie były dokładne powody tej śmierci, ale z tego, co wiem, to Mateusz umarł w domu podczas imprezy.

Przyznała jednak, że nie ma pewności co do tych informacji. Ona sama wyjawiła również, że śmierć Mateusza nie była przypadkiem i być może 29-latek odebrał sobie życie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jeżeli było to samobójstwo, o czym słyszałam, ale nie wiem, czy tak jest, to jest to przykre, bo to jest taka słabość człowieka. Pokazuje, co hejt, nagonka robi z ludźmi, nawet którzy pokazują się jako bardzo silnie. Ja Mateusza nie znałam osobiście, więc nie mogę o nim nic personalnie powiedzieć. Ale zawsze jest to przykre, gdy umiera człowiek, szczególnie tak młody.

Pogrzeb Mateusza Murańskiego. Kiedy się odbędzie?

Przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego budzą ogromne poruszenie. W sieci nie milkną spekulacje na ten temat, ale nie pojawiła się jeszcze żadna oficjalne wersja wydarzeń. Po serii doniesień głos oficjalnie zabrała prokuratura, która wyjaśniła, że dojdzie do sekcji zwłok, która wyjaśni okoliczności.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Odpowiedź na to pytanie da sekcja zwłok. Kiedy zostanie przeprowadzona, na to pytanie nie znamy jeszcze odpowiedzi, biegli mają swoje terminy, ale w jutro taką informację zapewne podamy – mówi prokurator Grażyna Wawryniuk w rozmowie z „Faktem”.

Jak wspomniała prokurator sprawa może przeciągnąć się w czasie ze względu na odległe terminy wśród zajmujących się tym biegłych. Oznacza to również, że trzeba będzie także zaczekać na pogrzeb.

Wirtualna Polska

Dopiero po sekcji zwłok pojawi się informacja o tym, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Mateusza Murańskiego. Rodzina nie przekazała jeszcze informacji takich jak data i miejsce pochówku. Przypomnijmy, że zawodnik Fame MMA pochodził z Wałcza.

Maluba o Sebastian Fabijański o śmierci Mateusza Murańskiego

O śmierci Mateusza Murańskiego przed naszą kamerą wypowiedziało się wielu celebrytów. Wszyscy oni jednoznacznie wskazywali na to, że po ostatniej walce 29-latek był w złym stanie nie tylko fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym. Miał mierzyć się z ogromnym hejtem, co przekazała nam Maluba.

Jedyne, czego jestem pewna i co wiem od znajomych i bliskich, to to że Mateusz miał spore problemy i po ostatniej walce nie radził sobie jednak z tym hejtem. Jest mi przykro, że nawet teraz jak internet obiegła ta informacja, to ludzie nadal potrafią go hejtować i to jest obrzydliwe.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Murański przed śmiercią odezwał się do Sebastiana Fabijańskiego:

Nie poznaliśmy się face to face. Pisał do mnie na instagramie, kiedy ogłoszono moją walkę i ja nie zdążyłem mu odpisać niestety.

Wirtualna Polska

Cała rozmowa poniżej.


Mateusz Murański z dziewczyną

Mateusz Murański z dziewczyną

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Mateusz Murański

Mateusz Murański

Mateusz Murański

Mateusz Murański

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tragedia no szkoda człowieka ktoś zawinił zabujstwo temu człowiekowi ko kondolencje jeszcze raz raczej kto kombinował zrobić mu krzywdę niech odpoczywa pokoju był fajnym aktorem

 • DK pisze:

  Przestancie już pier-dolić❗
  Odszedł młody człowiek.., to wielka Tragedia, głównie dla jego bliskich .
  Przynajmniej w tym czasie miejcie szacunek i trochę Kultury ❗

  • Gość pisze:

   Lubilam go jako Adka w lombardzie,walk nie oglądałam i nie będę oglądać ,wielki ból gdy odchodzi tak młody człowiek mógł wiele jeszcze w swoim życiu zrobić ,żal,smutek ,ból. Wyrazy współczucia rodzicom to wielki ból gdy odchodzi dziecko 😢

 • Agnieszka pisze:

  Żal, smutek , że tak młody człowiek odszedł …
  Lubiłam go jako aktora , nie oglądałam tych walk i wyzwisk i unikam tego .
  Mati będę Cię pamiętać jako Adka z lombardu 😥
  Do zobaczenia 😥

  • Gość pisze:

   Ja mam dokładnie tak samo, kojarzę Go tylko z roli Adka a nie jakiś walk… dla mnie był na prawdę fajnym aktorek 😉

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Czarny pisze:

  Słyszą podjął decyzje , każdy kto źle się czuje w tym świecie powinien z niego odejść a nie na siłę się uszczęśliwiać !!!
  Jego życie, jego wybór ….
  Nie potępiam , jak mu gdzieś będzie lepiej i będzie szczęśliwszy Ok !!!
  Lubiłem go jako aktora ale bez większego entuzjazmu , mało go znałem, nie śledziłem jego poczynań wiec nic o nim nie wiem .
  Szkoda mi jako człowieka tak młodego ..

  • Gośćlol pisze:

   Hejt był I będzie tego chcemy żeby coś się działo jak przyciągnąć widzów? Żeby oglądali Ci celebryci też biorą kasę za to to muszą się liczy z takimi sytuacjami, a nie hejt go zabił tylko uzywki

  • Gość pisze:

   Chory człowieku jak możesz pisać takie głupoty

 • Gość pisze:

  Dajcie już spokój nikt go nie zna

 • Jastrzomb pisze:

  To niestety kolejna ofiara tych patologicznych pseudo federacji które napędzają fale hejtu i różnych patologicznych zachowań aby nabić jak najwięcej wyświetleń i żeby zarobić jak najwięcej kasy kosztem innych. Czas z tym walczyć bo będzie coraz gorzej! Demoralizujący wpływ na swoją małoletnią widownie to kolejny poważny problem!

 • Gość pisze:

  zluzujcie troche a nie gonicie za sensacja

 • królik pisze:

  już widzę jak stado patusów będzie się domagało rangi państwowej dla tego pogrzebu. nic mnie już nie zdziwi po tekście, w którym jego rolę w jakimś tam filmie określono mianem „kultowej” :-)))))))))))))))))

  • Kejti pisze:

   Dokładnie był kultową postacią Lambardu. W dodatku bardzo lubiana….!!!

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×