Wirtualna Polska

TYLKO U NAS! Pierwszy wywiad z Joanną Ibisz. Żona Krzysztofa rozgadała się o synku i mężu. Planują powiększenie rodziny? [WIDEO]

TYLKO U NAS! Pierwszy wywiad z Joanną Ibisz. Żona Krzysztofa rozgadała się o synku i mężu. Planują powiększenie rodziny? [WIDEO]

Joanna Ibisz

Joanna Ibisz udzieliła pierwszego wywiadu. Żona prezentera przed naszą kamerą rozgadała się na temat synka i tego, jakim ojcem jest jej mąż. Jak sobie radzą w roli młodych rodziców? Planują kolejne dziecko? 

Wirtualna Polska

Joanna Ibisz dwa lata temu została żoną Krzysztofa Ibisza. Dla prezentera Polsatu jest to trzecie małżeństwo, ale bardzo udane. Parę dzieli spora różnica wieku, ale nie przeszkodziło im to zbudować szczęśliwej relacji. Zakochani kilka miesięcy temu doczekali się synka. Borys jest ich oczkiem w głowie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Małżeństwu doskonale udaje się łączyć opiekę nad małym dzieckiem z pracą zawodową. Teraz dodatkowo postanowili połączyć siły i stworzyć wspólny projekt związany ze zdrowiem. Dzisiaj odbył się event, na którym Joanna i Krzysztof promowali wydarzenie. Towarzyszyli im przyjaciele z show-biznesu, a relację zdjęciową możecie zobaczyć tutaj.

Joanna Ibisz o zdrowych nawykach i programie Top Model

Joanna Ibisz przy okazji promocji projektu Dobre życie by Ibisz udzieliła swojego pierwszego wywiadu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, kto wpadł na pomysł całego przedsięwzięcia.

Wiesz co to chyba wyszło tak spontanicznie po prostu. Jak my się poznaliśmy z Krzysiem zauważyliśmy, że on i ja interesujemy się dobrym życiem, tym jak żyć lepiej, jak zmieniać swoje nawyki. To w sumie wyszło trochę naturalnie. Jeszcze przy okazji ja akurat kończyłam szkolenia medycyny stylu życia i tak zaczęliśmy te nawyki wprowadzać później pojawił się Instagram, podcast, a później mieliśmy szansę poznać osoby, które umożliwiły nam ten projekt. Pomyśleliśmy, że to jest fajne inspirować innych do zmian, że nasze życie stało się dużo lepsze, wtedy kiedy my dbaliśmy o te nawyki i razem się inspirowaliśmy. Stwierdziliśmy, że dlaczego nie pokazać tego innym. Może ktoś coś też z tego zaczerpnie i zmieni swoje życie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Joanna opowiedziała też, że o zdrowych nawykach, które są obecne w ich codziennym życiu.

Powiem, że jak już Krzysia poznałam to on już zdrowo jadł, już uprawiał sport, więc to nie było zbyt trudne, żeby cały czas to utrzymywał. Natomiast faktycznie pokazałam mu medytacje, wczesne chodzenie spać. On też pokazał mi niektóre fajne rzeczy i tak się w tym uzupełniliśmy. Teraz jak mamy Borysa, przyznając szczerze, to nie jest takie proste i nie zawsze żyjemy tak super dobrze. Po prostu jest to trudne połączenie tego wszystkiego, ale staramy się i mamy cały czas to z tyłu głowy, żeby też, żeby znaleźć w tym wszystkim czas dla siebie i żeby o siebie zadbać.

Joanna Opowiedziała także, dlaczego stroni od show-biznesu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W sumie sama nie wiem. Jakoś to ze mnie to wynika tak ze środka, że nie czuję, że nie muszę, że chcę. Jakoś też byłam w programie Top Model 10-11 lat temu i wtedy tak poczułam, a może to nie jest moja bajka. W sumie sama nie wiem. To jest dosyć trudne pytanie. To wychodzi naturalnie, że jak Krzyś gdzieś idzie na jakąś imprezę to jeżeli jest to coś bardzo dużego i dla niego ważnego, to chętnie mu towarzyszę, tak jak byłam na 30-leci Polsatu. Nie jest tak, że będę z nim chodzić na wszystkie wydarzenia.

Przy okazji wspomnienia o Top Model Joanna opowiedziała, jak wspomina program.

Wirtualna Polska

Bardzo fajnie. Jestem mega wdzięczna losowi, że tak się zdarzyło, że była w programie. Otworzyło mi to oczy, otworzyło wiele dróg, ścieżek. Nie byłam w show-biznesie, ale dzięki temu udało mi się pracować. 10 lat jeździłam, latałam. Jest to duża część mojego życia ogromnie ciekawa. Te wszystkie podróże, te wszystkie momenty to właśnie od Top Model się zaczęło.

Joanna Ibisz o macierzyństwie i synku

Reporterka Jastrząb Post zapytała Joannę także o synka. Okazuje się, że mały Borys potrafi dać im czasami w kość.

Niestety nie jest tak, że przesypia noce. Najpierw był taki moment, że myślałam: „O super, budzi się tylko raz”, ale niestety coś mu się zmieniło i niestety potrafi się budzić co dwie godziny, co godzinę. Teraz nie jest z tym spaniem tak super, jak mogłoby być. Staramy się, o ile to jest możliwe chodzić wcześnie spać, o ile jest taki dzień, że możemy, że Borys pozwoli nam na to. Staramy się, żeby ta godzina była jak najwcześniejsza, nie siedzimy już przed telewizorem, żeby mieć ten czas na regenerację.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Młoda mama opowiedziała również, jak wygląda pomysł rodzicielskich obowiązków pomiędzy nią a Krzysztofem.

Krzyś ma większe doświadczenie. Trochę mówił mi jak to może wyglądać. Potem ta rzeczywistość zweryfikowała trochę to, jak to może wyglądać. To trochę zależy od tego, jaki Krzyś ma kalendarz, bo wiemy wszyscy, że jest to trochę też wolny zawód. Są dni kiedy jest bardziej zajęty, są dni kiedy ma dużo więcej czasu. To też zależy od tego, jakie projekty ma i jak to jest z tym jego czasem. Na pewno wiem, że Krzyś lubi młodego przewijać i kąpać i to należy zawsze do niego. Zawsze się wyrywa, że on chce to robić. Mamy też pomoc mojej mamy czasami, jeżeli jest trudniej.

Wirtualna Polska

A co w macierzyństwie zaskoczyło Joannę najbardziej?

Wszystko. To uczucie takie, że już nigdy nie będę sama w pewnym sensie. Pamiętam jak kładłam się spać pierwszy raz z Borysem i był koło nas, pomyślałam sobie, że teraz przez kilka lat będziemy usypiać jego, zanim sami zaśniemy – i to mnie tak uderzyło. Też to, że to uczucie może być takie silne, takie bezwarunkowe. Przyszło do mnie nie tak od razu takie bum, tylko to trwało, zanim to poczułam, ale myślę, że jet to coś pięknego, ale też trudnego i coś zupełnie nowego.

Czy planują z Krzysztofem kolejne dziecko?

Myślę, że jest to trudne pytanie. Na razie jesteśmy skupieni na Borysie. Krzyś ma teraz dużo obowiązków w związku z programem, więc nie myślimy o powiększaniu rodziny na ten moment. Myślę, że jak odkopiemy się z projektów i Borys trochę podrośnie, to będziemy mogli o tym w ogóle porozmawiać, zastanowić się.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Całej rozmowy z Joanną wysłuchacie poniżej.


Joanna Ibisz, fot. AKPA

Joanna Ibisz, fot. AKPA

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz

Joanna Ibisz z synkiem

Joanna Ibisz z synkiem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • GośćJACHU pisze:

  czy ibisz juz wie kto bedzie ojcem nastepnego dziecka ?????

 • Gość pisze:

  Piękna i mądra Asia

 • Gość pisze:

  Co się dzieje z facetami? W wieku, w którym pora na wnuki, oni biorą się za robienie dzieci. A kto je wychowa?

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Stary dziad. Nie ma się czym chwalić.

 • Mika pisze:

  No i można karmić dziecko przyzwoicie a nie jak ta Zebrowska się wygłupia.

 • Gość pisze:

  Borys, takie wschodnie imę.

 • Gość pisze:

  Wysłuchałam wywiadu z dużą przyjemnością. Mądra, wywarzona osoba. Pan Ibisz na szczęście.

 • Gość pisze:

  Tak , będą mieli jeszcze pięcioro dzieci, a tak w szczególe , to ile on miał partnerek i dzieci ?

  • Gość pisze:

   Nowa baba,nastepna,nastepna….coraz mlodsze az bada pnowie na tyle starzy by potrzebowac pielegniarki ,najlepiej mlodej.przynajmniej popatrza , jak bedzie bogaty to i moze pozwolii sie dotknac kiedy wiagra juz nie da rady

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×