Szukaj

Oscary 2020: Kinga Rusin donosi, co dzieje się za kulisami! Jakie szanse na zwycięstwo ma „Boże ciało”?

Kinga Rusin – Oscary 2020

Kinga Rusin – Oscary 2020

Oscary 2020: Kinga Rusin bawi się w Los Angeles i na swoim Instagramie donosi, co słychać tuż przed rozdaniem nagród. Czy Boże Ciało ma szansę wygrać w swojej kategorii?

Relację z Oscarów 2020, już po wręczeniu statuetek, pokaże Dzień Dobry TVN, który zdradzi kulisy z przygotowań. Materiał dla widzów TVN-u w tym roku przygotuje Anna Wendzikowska. Ale z Instagrama Kingi Rusin już teraz możemy dowiedzieć się wiele ciekawostek związanych z wydarzeniem i imprezami okolicznościowymi.

Ja jestem tu tym razem w końcu prywatnie. Mam czas na zabawę i spotkania z przyjaciółmi. Wszystkie relacje są na moim instagramie – napisała gwiazda w komentarzu.

Kinga Rusin relacjonuje Oscary 2020 na Instagramie

Kinga Rusin twierdzi, że w Hollywood szczególnie czuć napięcie przed oscarowym rozdaniem. Nic dziwnego, tyle marzeń, tyle ekip filmowych, wytwórni, utalentowanych ludzi wielu filmowych profesji, którzy marzą o statuetce złotego rycerza. Ale jeszcze nigdy w historii nie było takiej wpadki, żeby na Twitterze Amerykańskiej Akademii Filmowej ukazała się lista zwycięzców w każdej z kategorii. Czy na statuetki powinni już szykować się Renee Zellweger, Laura Dean, Joaquin Phoenix i Brad Pitt? Czy wielkim wygranym będzie koreański Parasite za najlepszy film, najlepszy scenariusz, najlepszy film zagraniczny i najlepszą scenografię?

Listę wygenerowało narzędzie Oscars Prediction Experience. Konto Akademii obserwują 3 miliony 400 tysięcy followersów. O tym, ilu z nich załomotało serce, bo stracili nadzieję na zwycięstwo swego faworyta pewnie nigdy się nie dowiemy. Tweet szybko zniknął, a Akademia lakonicznie poinformowała o problemie technicznym Twittera. Tak, tak, Twittera, a nie Akademii.

Czy opublikowana „przez błąd w systemie”, na oficjalnych stronach Akademii Filmowej, lista zwycięzców była tylko fejk newsem do podgrzania atmosfery czy okaże się filmowym skandalem 2020 roku? (…) Miłośnicy kina powiedzą dziś: sprawdzam! Cokolwiek by się nie zdarzyło ten dzień pozostanie największym filmowym świętem roku. Szykujmy się na najpiękniejsze kreacje i mocne przemówienia. Już nie mogę się doczekać! I trzymamy kciuki za Polaków  – pisze Kinga Rusin na Instagramie.

Dziennikarka na zdjęciu dołączonym do wpisu sama prezentuje się jak światowa gwiazda. Za swoją kreację: czarną sukienkę i białe futerko oczywiście zbiera same pochwały w komentarzach.

Cokolwiek się wydarzy to nie zmieni faktu że to Nasza Kinga jest tam Najpiękniejsza. – napisał jeden z fanów.

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Oscary 2020: Kinga Rusin ocenia szanse Bożego ciała

Dziennikarka twierdzi, że gdyby obstawiać w kategorii film międzynarodowy Parasite, to wiele się nie zarobi, bo za 1 dolara płacą 6 centów.

Czy Boże Ciało ma jakąkolwiek szansę na Oskara? Gdyby wierzyć bukmacherom to jest ona niewielka w porównaniu z faworytem. Ale jesteśmy w Hollywood! Mieście, w którym spełniają się marzenia i zdarzają się cuda. Cudem była już sama nominacja dla skromnej polskiej produkcji – pisze Kinga Rusin.

Dziennikarkę jednak cieszy, że stolicę światowego kina podbija grupka młodych, uśmiechniętych i pełnych pasji polskich filmowców, przed którymi otwierają się drzwi do innego kinowego wymiaru. Od zainteresowania, wielkich nazwisk na wyciągnięcie ręki czy entuzjastycznych recenzji w ważnych gazetach może się zawrócić w głowie.

 Ale oni nie wariują, wyjątkowo trzeźwo oceniają sytuację, z pokorą odbierają gratulacje, skromnie się uśmiechają i czekają co przyniesie los. Jeżeli zdarzy się kolejny cud oszalejemy dziś w nocy z radości – kontynuuje dziennikarka.

My także trzymamy kciuki za naszych twórców i Boże Ciało. Chętnie oszalejemy!

View this post on Instagram

Gdybyście obstawili w kategorii film międzynarodowy „Parasite” to wiele nie zarobicie, bo za 1 dolara płacą 6 centów. Czy Boże Ciało ma jakąkolwiek szansę na Oskara? Gdyby wierzyć bukmacherom to jest ona niewielka w porównaniu z faworytem. Ale jesteśmy w Hollywood! Mieście, w którym spełniają się marzenia i zdarzają się cuda. Cudem była już sama nominacja dla skromnej polskiej produkcji. Ale świetnie pokazana i zagrana historia chłopaka z nieciekawą przeszłością, ale wielką wiarą i wrażliwością przemówiła do członków Akademii Filmowej mocniej niż pieniądze wydane na reklamy innych filmów. Stolicę światowego kina podbija grupka młodych, uśmiechniętych i pełnych pasji polskich filmowców, przed którymi otwierają się drzwi do innego kinowego wymiaru. Od zainteresowania, wielkich nazwisk na wyciągnięcie ręki czy entuzjastycznych recenzji w ważnych gazetach może się zawrócić w głowie. Ale oni nie wariują, wyjątkowo trzeźwo oceniają sytuację, z pokorą odbierają gratulacje, skromnie się uśmiechają i czekają co przyniesie los. Jeżeli zdarzy się kolejny cud oszalejemy dziś w nocy z radości.

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

 


Kinga Rusin na przed Oscarowej imprezie

Kinga Rusin na przed Oscarowej imprezie

Kinga Rusin oraz Magda Górka! W Hollywood kręci superprodukcje.

Kinga Rusin oraz Magda Górka, która w Hollywood kręci superprodukcje.

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×