Szukaj

Quentin Tarantino w Cannes pokaże hit z Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio. Przed premierą wystosował oficjalny apel do gwiazd

Once upon a time in Hollywood będzie miało premierę podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Zanim jednak to nastąpi, reżyser Quentin Tarantino zwrócił się do uczestników premierowego pokazu z ważnym apelem.

Quentin Tarantino zakończył już prace nad typowanym do miana kinowego hitu filmem Once upon a time in Hollywood. Chociaż produkcja trafi do kin dopiero w lipcu, wiadomo już, że wybrana grupa osób będzie mogła obejrzeć ją znacznie wcześnie. Prapremiera odbędzie się już we wtorek, 21 maja, podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019.

Seans zaplanowany jest na godzinę 18:00 i z pewnością przyciągnie plejadę gwiazd. Zwłaszcza, że w filmie wystąpili najwięksi światowi aktorzy i jest spora szansa na to, że nie zabraknie ich także podczas premiery. Przypomnijmy, że w obsadzie znaleźli się Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot RobbieRafał Zawierucha i Al Pacino.

Na dzień przed seansem Quentin Tarantino zwrócił się z apelem do widzów, którzy będą mieli zaszczyt obejrzenia jego dzieła jako pierwsi. Amerykanin poprosił, by po premierze nie komentowali publicznie dzieła, tak by widzowie historię przedstawioną na ekranie mogli zobaczyć dopiero w lipcu:

Obsada i ekipa tak ciężko pracowali, aby stworzyć coś oryginalnego. Proszę tylko, aby widzowie unikali ujawniania szczegółów, które uniemożliwiłyby późniejszym widzom przeżycie filmu w ten sam sposób – podkreślał w oświadczeniu.

Oficjalna premiera odbędzie się niecałe dwa miesiące po debiucie w Cannes. Zrozumiałe jest więc to, że Tarantino będzie chciał zatrzymać kilka szczegółów w sekrecie.

View this post on Instagram

#NoSpoilersInHollywood

A post shared by Once Upon A Time In Hollywood (@onceinhollywood) on

Once upon a time in Hollywood o czym opowiada?

Once upon a time in Hollywood opowiada o morderstwie Sharon Tate, w którą wcieli się Margot Robbie. U jej boku, jako Roman Polański, zagra Rafał Zawierucha. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w roku 1969. To właśnie wtedy do miasta wracają Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i Cliff Booth (Brad Pitt). Pierwszy z mężczyzn zamieszkuje w luksusowej dzielnicy, gdzie jego sąsiadką zostaje między innymi słynna aktorka Sharon Tate.

Zobacz: Cannes 2019. Pokaz „La Belle Epoque” z udziałem gwiazd: Aishwarya Rai, Pixie Lott, Marion Cotillard

Zobacz: Zachwycająca ambasadorka L’Oréal Paris Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojego makijażu. To dlatego błyszczała podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019!

Zobacz: Cannes 2019. Kreacje gwiazd na ceremonii Women In Motion: Anja Rubik, Eva Longoria, Salma Hayek, Elle Fanning


aaaaaBrad Pitt i Leonardo DiCaprio na plakacie do filmu

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio na plakacie do filmu "Once upon a time in Hollywood"

Brad Pitt na planie filmu Once Upon A Time In Hollywood

Brad Pitt na planie filmu Once Upon A Time In Hollywood

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×