Oliwia Bieniuk imprezuje na całego z przystojnym pasierbem Natalii Siwiec! Jarosław Bieniuk może być zaskoczony!

Oliwia Bieniuk z synem Siwiec

Mateusz Raduszewski pochwalił się zdjęciem z imprezy, na której popijał bezalkoholowe drinki z Oliwią Bieniuk. Fotka natychmiast wywołała spore zamieszanie w sieci. Ciekawe co na to ojciec nastolatki?

Natalia Siwiec nigdy nie ukrywała, że od lat przyjaźni się z Jarosławem Bieniukiem. Modelka wielokrotnie spędzała wakacje z piłkarzem, któremu towarzyszyła córka. Trzy lata temu atrakcyjna Miss Euro 2012 wraz ze swoim mężem Mariuszem Raduszewskim spędzali swoje wakacje nad polskim morzem, gdzie w letnich zabawach towarzyszył im nastoletni pasierb celebrytki – Mateusz. Okazuje się, że młody przystojniak większość czasu spędzał wówczas w towarzystwie ślicznej Oliwki Bieniuk.

Obecnie syn Mariusza Raduszewskiego przypomniał internautom zdjęcia sprzed trzech lat, na których pozuje z 13-letnią Oliwką. Na fotce nastolatkowie sprawiają wrażenie wielce zakochanych w sobie. Córka Bieniuka siedzi bowiem na kolanach swojego kompana przy okazji popijając modny wśród młodzieży napój. Pod zdjęciem pary pojawiło się sporo pytań od fanów Mateusza. Internauci dociekali skąd nastolatek zna się ze śliczną córką Anny Przybylskiej.

Mateusz natychmiast zaspokoił ciekawość swoich obserwatorów odpowiadając jednym zdaniem na zadane pytania:

Nasi rodzice się przyjaźnią – napisał Mateusz.

Ciekawe czy przyjaźń nastolatków trwa nadal. Być może 16-letnia Oliwka już niebawem ponownie zawodowo zapozuje do wspólnej fotki z rodziną Natalii Siwiec? W końcu nastolatka regularnie uczestniczy w popularnym festiwalu Open’er, który startuje lada dzień. Rok temu bawiła się w rytm największych przebojów właśnie w towarzystwie Mateusza, z którym pozowała do wspólnego zdjęcia z ich ulubionym raperem – Quebonafide.

Zobacz: Oliwia Bieniuk postawiła cały show-biznes na nogi! Córka Ani Przybylskiej zdobyła się na przełomowe wyznanie!

Zobacz: Oliwia Bieniuk pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Czy ta spódniczka nie jest zbyt krótka?

Zobacz: Jarosław Bieniuk traktuje swoje dzieci jak gwiazdy! Nie uwierzycie gdzie spędzili weekend


Mateusz Raduszewski z Oliwią Bieniuk

Mateusz Raduszewski z Oliwią Bieniuk

Mateusz Raduszewski z Oliwią Bieniuk

Mateusz Raduszewski z Oliwią Bieniuk

Oliwia Bieniuk, Mateusz Raduszewski i Quebonafide – Open'er 2018

Oliwia Bieniuk, Mateusz Raduszewski i Quebonafide – Open'er 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×