Olga Kalicka w szałowym płaszczu zabrała swojego słodkiego synka na wiosenny spacer! Jest z nimi również przystojny tatuś!

Olga Kalicka Ślub

Olga Kalicka Ślub

Olga Kalicka pokazała swojego synka na spacerze

Olga Kalicka w niedzielne popołudnie wybrała się na rodzinny spacer. Aktorka pochwaliła się zdjęciem na którym pozuje z synkiem i swoim partnerem.

Olga Kalicka w ostatnim czasie musiała całkowicie przewartościować swoje życie. 25-letnia gwiazda rodzinki.pl, została pierwszy raz mamą. Gwiazda powitała na świecie ślicznego synka, którego ojcem jest przystojny Cezary Nowak, z którym Olga zna się od 12 lat. Para chodziła razem do gimnazjum i właśnie tam zaczęła się ich miłosna przygoda. Szczęśliwa mama szybko po porodzie pochwaliła się światu dobrą nowiną.

 Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu! –  napisała prosto z porodówki Olga

Od czasu porodu Kalicka wkleiła sporo zdjęć z pociechą, jak widać Olga nie zamierza ukrywać twarzy swojego dziecka, jak również często chwali się przystojnym partnerem. Były zatem słodkie fotki z domu, ze szpitala, a nawet Olga pochwaliła się jak karmi bobaska piersią. Tym razem Olga Kalicka zainspirowana serią spacerowych fotek Kasi Tusk, pokazała się w podobnym wiosennym wydaniu.

Aktorka ma na sobie stylowy płaszcz w kolorową kratkę, szary szal, natomiast przystojny Cezary wystąpił w czarnej sportowej bluzie. Na fotce jest również cudownie wyeksponowany luksusowy wózek, korespondujący kolorystycznie ze stylizacją Olgi 🙂

No i się doczekaliśmy wiosny! Jak wam mija niedziela? – napisała Olga

Fani natychmiast zachwycili się wiosenna odsłona młodej mamy. Pod jej fotka pojawiło się sporo miłych komentarzy.

Pięknie razem wyglądacie

Cudne zdjęcie

Wy zawsze zabieracie wszędzie ze sobą fotografa

Ciekawostką jest również fakt, że na profilu Czarka pojawiła się podobna fotka, z tego samego spaceru. Na zdjęciu zabrakło jednak Olgi Kalickiej, która zastąpił dziadek chłopczyka!

3 pokoleniowa Wiosna – napisał Czarek

Która fotka podoba się wam bardziej, ta z Olga , czy z dziadkiem?

 

Olga Kalicka jak Kasia Tusk! Właśnie pochwaliła się sekretem ze swojego związku! Długo to trzymała w tajemnicy

Szczęśliwa Olga Kalicka pokazała nieprawdopodobne zdjęcie ze swoim synkiem! Ta odważna fotka podbiła serca wszystkich internautów!

Gwiazdy na premierze spektaklu „Wrócę przed północą”: Olga Kalicka, Katarzyna Glinka, Paweł Małaszyński, Katarzyna Niezgoda


52076023_1914782478632266_6197185043238742814_n53536667_2220395001350929_480924035623719352_n
Olga Kalicka karmi syna piersią

Olga Kalicka karmi syna piersią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×