Ola Żebrowska nie ochrzciła najmłodszych dzieci. Wszystko przez stosunek do Kościoła. Ależ dała popalić księżom!

Ola Żebrowska nie ochrzciła dzieci

Ola Żebrowska nie ochrzciła dzieci

Ola Żebrowska nie ochrzciła dzieci. Dlaczego? W nowym wywiadzie szczegółowo wyłożyła swoje argumenty. Co powiedziała żona Michała Żebrowskiego? Jakie ma poglądy na temat Kościoła? 

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski wzięli ślub w czerwcu 2009 roku. Parę dzieli 15 lat różnicy, przez co od początku wzbudzali duże zainteresowanie mediów. Część malkontentów wróżyła im szybkie rozstanie. Na szczęście tak się nie stało.

Kiedy się zaręczyliśmy, miałam 21 lat. Moja rodzina przeprowadzała się akurat za granicę, zbiegło się to więc z przymusowym usamodzielnieniem, bo do tej pory mieszkałam z rodzicami. Miałam świadomość, że rozpoczynam nowy etap w moim życiu – na pewno bardziej dorosły. Rok później byliśmy po ślubie – mówiła Ola Plejadzie.

Para wychowuje czworo dzieci: Franciszka, Henryka, Feliksa oraz córkę, której imienia jeszcze nie podano do publicznej wiadomości. Dziewczynka jest najmłodsza z rodzeństwa. Na świat przyszła pod koniec lipca ub.r. Mama pociech sama pochodzi z dużej rodziny. To między innymi z tego powodu zależy jej na tym, aby mieć dużą rodzinę.

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą – powiedziała.

Ola Żebrowska nie ochrzciła dzieci. Dlaczego?

Małżonka Michała udzieliła wywiadu miesięcznikowi Elle. W toku rozmowy nie brakowało wątków światopoglądowych, w tym tych dotyczących wiary w Boga i podejścia do Kościoła katolickiego.

Moją rodziną postrzegam bardziej jako wierzącą, niż religijną – Ola określiła stosunek swojej rodziny do wiary.

Aleksandra wraz z mężem zgodnie podjęli decyzję, aby nie chrzcić najmłodszych dzieci: Feliksa i córki.

Mimo że chrzest czy pierwsza komunika już dawno dla wielu Polaków stały się wyłącznie tradycją, zgodnie zdecydowaliśmy, że nie ochrzcimy dwójki najmłodszych dzieci – zaczęła.

Ola Żebrowska krytycznie o Kościele katolickim

Następnie zdradziła motywy, jakie przyświecały im przy podjęciu decyzji.

To był czas, gdy Kościół (katolicki – przyp. red.) zajmował stanowisko w naprawdę ważnych kwestiach – pedofilii, in vitro, aborcji, migrantów – zdradziła, dodając, że – jej zdaniem – Kościół, zamiast pokazać, na czym polega dobro i wspólnota chrześcijańska, dzielił i wykluczał.

Ola na koniec tego wątku ujawniła, że ona i Michał „wręcz” wstydzą się takiej aktywności duchownych.

Natalia Siwiec reaguje na tekst o Janie Pawle II

6 marca głos ws. Kościoła zabrała Natalia Siwiec. Modelka zapoznała się z krytycznym tekstem na temat Jana Pawła II, po czym napisała w sieci:

Wstrętne to jest! Nie ma już się nawet jak łudzić, że ktoś tam może, mógł być czysty! Kościół to obrzydliwa instytucja i tyle. Monarchia.

Co ciekawe, również ta gwiazda nie ochrzciła dziecka.

Nie zgadzam się z tym, że człowiek rodzi się z jakimś grzechem, więc nie mamy co zmywać. Chrzest to zaakceptowanie tego, że niby pochodzisz z grzechu. Każdy rodzi się czysty, dobry i może wykreować swoje życie tak, jak chce, bez żadnych obciążeń na wejściu – tak to wytłumaczyła.

Co myślicie o takim podejściu do tematu? Poniżej wywiad z Larą Gessler. Dlaczego nie ochrzci dzieci?

A co z chrztem syna Basi Kurdej-Szatan? Posłuchajcie:


Ola Żebrowska nie ochrzciła dzieci

Ola Żebrowska nie ochrzciła dzieci

Ola Żebrowska po czwartym porodzie

Ola Żebrowska po czwartym porodzie

Ola Żebrowska - tydzień przed porodem

Ola Żebrowska - tydzień przed porodem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czy ochrzcili dzieci czy nie ,to ich prywatna sprawa i po co o tym pisać

 • GośćAgu pisze:

  Każdy jest kowalem swego losu rodzice są odpowiedzialni za dzieci oby kiedyś dzieci nie mieli żalu do nich

 • Mika pisze:

  I bardzo dobrze, ja też nie ochrzciłam swoich dzieci , co to za sensacja!!!!

 • Agi pisze:

  Popieram….. W końcu ludzie zaczynają myśleć a nie robią to co im wpojono pokoleniowo.

  • Gość pisze:

   Kogo obchodza wynurzenia ekschibicjonistki

   Jestem za tym by ludzie niewierzacy odsuwali sie od kosciola.”obys byl zimny albo goracy.”tacy tylko daja zly przyklad.chocaz dla chetnych drzwi zawsze stoja otworem.wszedzie ludzie grzesza i co z tego powodu mam odejsc od kosciola ktory zalozyl Jezus?

 • Gośćdana pisze:

  Brawo Pani Zebrowaka. 👏👏👏

 • Gość pisze:

  brawo Ola . A jeżeli chodzi o wybiórczośc , robią to wszyscy chodzący do kościoła . Idą na msze , a później się upijają i biją żonę i dzieci . A znam taka mocno wierząca , co dokonała aborcji a później zapraszała księży do domu i chodziła do komunii

  • Gość pisze:

   Może bardzo żałowała tego czynu? Jezus przyjmuję zagubione owce nie tylko te w stadzie, tym bardziej skory jest przebaczeć grzesznikowi, który żałuję i ciężko mu życ z tym obciążeniem.
   Miłosierdzie Jezusa jest wielkie

  • Gość pisze:

   Nie obrażaj ludzi wierzących. Licz się ze słowami. Nie żadne ” wszyscy „.Po co wymyślać niestworzone historie.

  • Gość pisze:

   Znasz wszystkich by rzucać takie oskarżenia?Niewilniku glupich stereotypów z TVN

  • Gość pisze:

   Dno moralne

  • w. pisze:

   a ja zauważyłem że piją i biją głównie Ci co nie chodzą do kościoła.

 • Gość pisze:

  A to można sobie wybierać z wiary co się podoba a co nie podoba? Traktować wybiórczo? Lepiej już nie udawać wiary, jeśli jej nie ma.

 • Gość pisze:

  Racje ma

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×