Nie żyje odtwórczyni roli Wednesday Addams. To ona stworzyła słynny taniec. Przyjaciółka aktorki przekazała smutne wieści

Nie żyje Lisa Loring

Nie żyje Lisa Loring

Nie żyje gwiazda wcielająca się w Wednesday Addams. Smutne wieści przekazała najlepsza przyjaciółka aktorki, a później rodzina zdradziła, jak wyglądały jej ostatnie chwile. 

Serial Rodzina Adamsów to wielki hit, który zadebiutował na ekranach w 1964 roku. Amerykański serial podbił serca widzów na całym świecie. Opowiadał losy dosyć mrocznej i jednocześnie zabawnej familii. Postacie, które pojawiły się w tej kultowej produkcji stworzył dla New Yorkera, Charles Addams.

Serial opowiadał o rodzinie jak z horroru. Ich rezydencja znajdująca się na bagnach, wzbudzała grozę. Mroczne pomieszczenia były pełne narzędzi tortur, a na sam widok mieszkańców tej posiadłości przechodził dreszcz.

Był to jednak serial chętnie oglądany przez całe rodziny, bo zamiast straszyć, rozśmieszał i parodiował horrory. Serial w latach 60 doczekał się dwóch sezonów. W kolejnych latach pojawiały się nowe odsłony, a niedawno na platformę Netflix trafiła produkcja opowiadająca o losach Wednesday Addams, w którą brawurowo wciela się Jenna Ortega. Pierwszy sezon był wielkim hitem i już teraz wiadomo, że pojawi się kolejny, o czym poinformowali jego twórcy.

Nie żyje odtwórczyni roli Wednesday Addams. Lisa Loring nie żyje

Chociaż obecnie z Wednesday Addams najbardziej kojarzy się właśnie Jenny Ortega, to pierwszą odtwórczynią roli rozkosznej i jednocześnie mrocznej dziewczynki była Lisa Loring. Miała ona zaledwie sześć lat, gdy wcieliła się w kultową postać.

Niestety do fanów Rodziny Addamsów dotarły właśnie bardzo smutne wieści. Lisa Loring nie żyje. To właśnie jej taniec był inspiracją do kultowej sceny z hitu Netflixa. Informacja o śmierci Lisy pojawiła się w social mediach. Przekazała ją bliska przyjaciółka aktorki. Przekazała, że doznała ona rozległego udaru. 64-latka od trzech dni była podłączona do aparatury podtrzymującej życie. 28 stycznia rodzina podjęła decyzję o odłączeniu Lori.

Z ogromnym smutkiem informuję, że nasza przyjaciółka Lisa Loring nie żyje. Cztery dni temu doznała rozległego udaru spowodowanego nadciśnieniem. Od trzech dni była podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Wczoraj jej rodzina podjęła trudną decyzję o odłączeniu sprzętu, Lisa zmarła zeszłej nocy – napisała Laure Jacobson.

It is with great sadness that I report the death of our friend, Lisa Loring. 4 Days ago she suffered a massive stroke…

Posted by Laurie Jacobson on Sunday, January 29, 2023

O tym, w jaki sposób odeszła opowiedziała magazynowi Variety jedna z jej córek, Vanessa Foumberg. W chwili śmierci była przy niej rodzina.

Odeszła w spokoju, trzymając obie córki za ręce – powiedziała Vanessa Foumberg.

Lisa Loring urodziła się i wychowała na Hawajach. Karierę aktorską zaczęła po przeprowadzce do Los Angeles. sukces serialu Netflixa sprawił, że ponownie zrobiło się o niej głośno zwłaszcza po kultowej scenie tańca.

Poniżej przypominamy scenę tańca Lisy Loring.


Lisa Loring nie żyje

Lisa Loring nie żyje

Lisa Loring nie żyje

Lisa Loring nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×